logo.jpg (32883 bytes)

Pałac Budzistowo


Ul. Pałacowa 19
78-100 Kolobrzeg

Tel: +48-94 3547212
Fax: +48-94 3546645
e-mail:budzistowo@poczta.onet.pl

Guests reviews
Overall Rating:

Excellent

Call Center: +48 22 492 77 29

---------------------------------
English version


Deutsche
Fassung

Prosze o kliknięcie w celu uzyskania informacji o Pałacu Budzistowo na domowych stronach WWW

front.jpg (56816 bytes)

/images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Pałac Budzistowo położony jest nad jedna z najczystszych rzek w Polsce - Parsętą w niedalekiej, 3 km od morza. Pałac położony w centrum starej osady zwanej "Altstadt" łączy zabytkowe miejsce z luksusową nowoczesnością . Oferujemy Państwu pokoje jedno, dwu, trzyosobowe oraz apartamenty. Pokoje są przestronne z pełnym węzłem sanitarnym, TV Sat, telefonem, mini barkiem. Restauracja kontynuuje najlepsze tradycje staropolskich i europejskich rezydencji. Szlachetne wina, trunki, menu według receptury kuchni polskiej i europejskiej uzupełniają specyfikację tego miejsca. Do dyspozycji naszych gości są 2 sale konferencyjne dla 30 i 100 osób wyposażone w sprzęt audiowizualny. Wyposażenie hotelu stanowi park rekreacyjny, siłownia oraz stól bilardowy. Organizujemy wycieczki do i poza miasto. Pałac Budzistowo jest jednym z dwóch pałaców położonych na terenie Budzistowa. Jest to miejsce, od którego początek wziął Kołobrzeg. Obok pałacu znajduje się stadnina koni czynna przez cały rok.
Hotel honoruje karty kredytowe: VISA, MASTERCARD, POLCARD, EUROCARD.


Ceny:


Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (5)


Lokalizacja

Hotel jest położony 2 km od centrum miasta, 2 km od głównej stacji kolejowej i PKS. Do hotelu kursuje linia miejska nr 9.
Z lotniska Goleniów/k.Szczecina wyjazd na drogę Szczecin-Gdańsk, zjazd w Karlinie na Kołobrzeg. W Kołobrzegu dojazd bezpośrednio do Pałacu po 1-1,5 h od lotniska.


map1sm.jpg (6165 bytes) Kliknij żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)