logo.jpg (12740 bytes)

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy "Dozamel"


Ul. Kościuszki 17
78-100 Kołobrzeg

Dozamel ZG:
Tel: +48-71 3565611
Fax: +48-71 3565801

Rezerwacja:
Tel.:+48-94 3542602
Fax:+48-94 3523968
---------------------------------
English
version

Deutsche
Fassung

front2.jpg (50167 bytes)

Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Dozamel położony jest w części uzdrowiskowej miasta, w odległości 150 m od plaży morskiej, w pobliżu Amfiteatru i Alei Nadmorskiej. Obecnie Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w nowocześnie urządzonym i wyposażonym pawilonie "Dorota" i "Celina" w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz czterech apartamentach. Komfortowo i przytulnie urządzone apartamenty składają się z salonu, sypialni, łazienki z natryskiem i wanną do hydromasażu oraz dobrze wyposażonego aneksu kuchennego. Zarówno pokoje jak i apartamenty wyposazone są w telewizor, radio i telefon. Pawilony "Alina", i "Beata" posiadają ponad 200 miejsc w wygodnie urządzonych pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada własną stołówkę, kawiarnię oraz restaurację, gdzie podawane są wyśmienite potrawy domowej kuchni polskiej. Do dyspozycji naszych gości jest również biblioteka oraz sala konferencyjna mogąca pomieścić do 120 osób z możliwością podziału na trzy mniejsze sale, wyposażona w sprzęt audiowizualny. Jest także boisko do siatkówki i badmintona, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do organizowania ogniska. Posiadamy również saunę, dobrze wyposażoną siłownię, wypożyczalnię rowerów oraz bilard. Na terenie ośrodka znajduje się parking, na którym bez obaw można zostawić samochód oraz dwa garaże dla gości mieszkających w apartamentach.


Profil leczniczy uzdrowiska Miasta Kołobrzeg:

Dla dorosłych - choroby układu krążenia, choroby układu oddechowego, choroby narządów ruchu i schorzenia reumatyczne, choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii (głównie cukrzyca).
Dla dzieci - schorzenia górnych dróg oddechowych, dychawica oskrzelowa, endokrynologia dziecieca (głównie otyłość), alergiczne choroby skóry.

Ceny wyżej wymienionych usług są dostępne na życzenie.

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (6)


Lokalizacja

Hotel jest położony około 500 m od centrum miasta i 500 m od głównej stacji PKS I PKP.


mapsm.jpg (6165 bytes) Kliknij żeby zobaczyć mapkę


www.polhotels.com www.poltravel.com stronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)