Willa Kłodzko-Zacisze

ul. Marka Hłaski 3 Kłodzko


English
version

 

Polożony w spokojnej okolicy, z dala od hałasu i zgiełku, hotel Villa Kłodzko-Zacisze oferuje zakwaterowanie w pięknych, nowocześnie urządzonych pokojach. Hotel stanowi idealne miejsce wypoczynku dla gości pragnących spokoju i kontaktu z przyrodą.
Goście poczują się zrelaksowani w wygodnych pokojach utrzymanych w wesołych, ciepłych kolorach. Możesz korzystać z Internetu. Jeśli chcesz spędzić czas w pokoju umili go telewizor z wieloma ciekawymi programami. Wszystkie pokoje posiadają łazienki.
Hotel oferuje możliwość zamowienia śniadań dla gości indywidualnych i grup.
Parking monitorowany gwarantuje bezpieczny postój dla samochodów należących do gości.
Goście mogą spędzić wolny czas w ogrodzie, dzie można zorganizować grila.
Hotel oferuje również organizacje konferencji i imprez okolicznościowych. W hotelu są 3 klimatyzowane sale konferencyjne, które mogą przyjąć do 80 gości. Przy jednej z sal znajduje się bar, gdzie uczestnicy spoktania mogą się posilić i spędzić przerwy kawowe. Sale konferencyjne zaopatrzone są w bezprzewodowy Internet, system nagłośnienia, telewizory LCD oraz klimatyzację.
Hotelowa restauracja oferuje posiłki zarówno dla gości indywidualnych jak też dla grup. Goście mogą skosztować smacznych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. W sali kominkowej możesz spędzić mile czas racząc się zimnym piwem.


 


 

 


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (20)


Lokalizacja

Hotel Villa Kłodzko-Zacisze is located within a 15 minute walk from the center of Klodzko.

 


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)