Kazimierzówka

Ul. Góry 10
24-120 Kazimierz Dolny
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel zlokalizowany jest w cichej części Kazimierz Dolnego przy ul. Góry 10, 300 metrów od ruin zamku, 1 km od nabrzeża Wisły.

Zakwaterowanie

Hotel dysponuje klimatyzowanymi apartamentami i eleganckimi pokojami z TV SAT, telefonem, bezpłatnym dostępem do Internetu (WLAN i LAN), wodą mineralną oraz łazienką wyposażoną w suszarkę do włosów.

Udogodnienia

Recepcja czynna jest przez całą dobę.

Wyżywienie

Śniadanie serwowane w godzinach 8:00-11:00 wliczone jest w cenę pokoju. Restauracja zaprasza na tradycyjne polskie potrawy oraz kuchnię europejską. Wszystkie dania przyrządzane są ze świeżych i naturalnych składników, dzięki czemu są smaczne i zdrowe. Lobby Baru oferuje szeroki wybór alkoholi oraz wyborną kawę.

Konferencje

Hotel dysponuje salą konferencyjno-klubową przygotowaną do organizacji sympozjów, prezentacji, szkoleń, spotkań integracyjnych i biznesowych dla ok. 70 osób. Sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny (projektor, ekran, sterowanie światła i dźwięku, klimatyzacja). Ofertę klubowego baru poszerza wyborna kawa oraz szeroki wybór alkoholi. Sala konferencyjna przeznaczona do organizacji spotkań o profilu szkoleniowo-konferencyjnym dla ok. 30 osób, i wyposażona w sprzęt multimedialny.


Ceny

Ceny od: 220,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Kazimierzówka Kazimierzówka
Kazimierzówka Kazimierzówka
Kazimierzówka Kazimierzówka

www.polhotels.com  www.poltravel.com