Senator

Ul. 1-go maja 3
40-224 Katowice
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się w centrum Katowic, z doskonałym dojazdem do tras wylotowych w kierunkach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Bielsko-Biała.
Nieopodal znajdują się zarówno wszystkie wyższe uczelnie, m.in. Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Śląski oraz Politechnika, jak i obiekty kulturalno – rozrywkowe, takie jak Teatr Śląski, Muzeum Śląskie, kina, galerie oraz Hala Widowiskowo Sportowa „Spodek”.

Pokoje

Hotel dysponuje niezwykle wygodnymi, funkcjonalnymi, ładnie urządzonymi i przytulnymi pokojami. Posiadamy 96 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, znajduje się w nim telewizor, telefon z bezpośrednią linią telefoniczną oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Dla gości szczególnie ceniących wygodę i komfort przygotowaliśmy także nasz reprezentacyjny i luksusowy apartament biznesowy "Senator". Apartament jest wydzieloną częścią ostatniego piętra naszego obiektu, zapewniającą najwyższy komfort i spełniającą wyjątkowe oczekiwania naszych Gości. Dysponuje własnym, totalnie profesjonalnym barem. Stwarza nie tylko warunki do biznesowej pracy czy spotkań, ale jednocześnie zapewnia najwyższy komfort odpoczynku naszego Gościa w eleganckiej sypialni połączonej z luksusowym salonem łazienkowym oraz w odrębnym aneksie klubowo-telewizyjnym.Wyposażając salon łazienkowy, zadbaliśmy o najwyższą jakość urządzeń łazienkowych, starając się stworzyć dogodne warunki dla osiągnięcia relaksu w kąpieli.Dlatego dziś zapraszając do apartamentu, mamy nadzieję sprostać najwyższym wyobrażalnym wymaganiom naszego Gościa.

Udogodnienia

Dla zmotoryzowanych Gości oferujemy bezpłatny parking dozorowany.

Wyżywienie

Przytulne wnętrze Restauracji "Senator", czynnej w godzinach 14.00 – 22.00, zaprasza do skosztowania specjałów naszej kuchni. Oferujemy Państwu szeroki wybór potraw śląskich, polskich oraz dań kuchni globalnej. Ponadto zdradzimy nasz sekret i hobby zarazem. Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy gotowi zastawić stół stylowy, podkreślający piękno tej chwili, której oprawę zechcecie Państwo powierzyć naszej trosce. Możemy przenieść Państwa do dawnej szlachetnej epoki gdy zasiądziecie za naszym firmowym stołem senatorskim, wykwintnie i z przepychem ubrać stół weselny.Bogato zastawiony bufet śniadaniowy, czynny codziennie w godzinach 7.00 – 10.30 pozwoli miło i syto rozpocząć każdy dzień.Natomiast do gustownie urządzonej Kawiarni zapraszamy na kawę, lampkę wina i pyszny deser.

Konferencje

Nasza znakomicie dostosowana, klimatyzowana sala pozwoli Państwu zarówno przeprowadzić ważne posiedzenie, jak i zorganizować świetne przyjęcie czy bankiet. Na życzenie Gości wynajmowane pomieszczenia są dekorowane stosownie do okazji, we wszystkich przypadkach zapewniamy doskonałe zaplecze kulinarne, którego menu dostosowywane jest do indywidualnego życzenia Gości.
Sala wynajmowana w celu przeprowadzenia szkolenia czy konferencji wyposażona jest w profesjonalny sprzęt - rzutnik, nagłośnienie, flipchart, ekran, VCP itd., którego cena wliczona jest w cenę wynajmu sali.Zapraszamy serdecznie zapewniając miły wypoczynek i profesjonalną obsługę.


Ceny

Ceny od: 135,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Senator Senator
Senator Senator
Senator Senator

www.polhotels.com  www.poltravel.com