Quality Silesian Katowice

ul. Szybowcowa 1A 40-502 Katowice

-----------------------------
English versiongwiazdka.jpg gwiazdka.jpg gwiazdka.jpg

Miesczący się blisko centrum Katowic, nowo otwarty Quality Silesian - Hotel Katowice stanowi nowoczesny, klimatyzowany obiekt hotelowo-konferencyjny. W pobliżu goście znajdą Centrum Handlowe 3 Stawy. Ponadto hotel jest blisko wyjazdu na autostradę A4. Dzięki dogodnej lokalizacji gości mogą łatwo i szybko dotrzeć do wszystkich strategicznych miejsc w Aglomeracji Śląskiej.
Hotel posiada nowoczesne Centrum Wellness , w którym goście znajdą basen, saunę, i jacuzzi.

Pokoje

Hotel oferuje gościom 124 pokoje i apartamenty (dodatkowo w części Comfort 87 pokoi)
Pokoje o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach sprawią, że goście poczują się tu jak w domu. Przytulnie urządzone pokoje zapewniają idealne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewnia bezpieczny, podziemny garaż oraz dozorowany parking.

Standardowe wyposażenie każdego pokoju:

  • Wygodne łóżko, funkcjonalna łazienka z prysznicem
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Telewizor wraz z szerokim wyborem kanałów TV Sat
  • Bezpłatne łącze internetowe, kablowe lub WiFi oraz telefon
  • Klimatyzacja

Restauracje

Na smaczne posiłki zaprasza Rosso Nero Ristorante, restauracja tematyczna, łącząca w sobie tradycje polskiej i włoskiej kuchni. Restauracja mieści 120 osób. Goście mogą tu zjeść bogate śniadania bufetowe oraz lunche i kolacje a'la carte. Menu zmienia się wraz z porami roku.
Rosso Nero Ristorante jest także wspaniałym miejscem na wystawne i uroczyste przyjęcia i bankiety, jak i na kameralne spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne czy romantyczne kolacje. < p>

Sale konferencyjne

Centrum Konferencyjne usytuowane na pierwszym piętrze posiada 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 355 m2, mogących pomieścić jednocześnie 250 osób. Sale wyposażone są w dostęp do Internetu przewodowego i bezprzewodowego oraz w nowoczesny sprzęt szkoleniowo - konferencyjny.
Dodatkowa, przestronna Sala Bankietowa, zapewnia możliwość organizacji ekskluzywnych przyjęć oraz imprez firmowych dla 100 osób.

Dodatkowe usługi

Goście mogą skorzystać bezpłatnie z Centrum Wellness. Możesz tu wypocząć i rozerwać się po długim zwiedzaniu lub po spotkaniach biznesowych korzystając z krytego basenu, sauny, jacuzzi. Centrum Wellness jest czynne siedem dni w tygodniu w godzinach od 18.00 do 23.00. Centrum Wellness stanowi fantastyczne miejsce dla Rodzin z Dziećmi! Dla grup zorganizowanych hotel oferuje pomoc w przygotowaniu zajęć rekreacyjnych jak aqua aerobik, aerobik, yoga.

  • Restauracja - Rosso Nero, 120 osób
  • Lobby Bar i kawiarnia - 20 osób
  • Konferencje - 6 sal, 250 osób
  • Rekreacja - basen, sauna, siłownia
  • Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewnia bezpłatny parking oraz bezpieczny dozorowany garaż w cenie 20 zł/dobę.


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (23)


Lokalizacja

Hotel Quality Silesian Katowice mieści się 2 km od ścisłego centrum miasta oraz w pobliżu Centrum Handlowego "3 Stawy" i przy wyjeździe na autorstadę A4.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)