Hotel Diament 

ul. Zwycięstwa 30

44-100 Gliwice

tel. +48 32 2312244
Fax: +48 32 2317216
e-mail:
gliwice@hoteldiament.pl

  -----------------------------
English  versionDeutsche Fassung
../../images/gwiazdkagwiazdka.jpggwiazdka.jpg

Hotel "Diament" to zabytkowy budynek wzniesiony w końcu XIX wieku w stylu eklektyzmu z przewagą elementów neorenesansu i neobaroku. Budynek został przebudowany na Hotel Myśliwski w latach 20-tych XX wieku, a od 1990 roku mieści się w nim Hotel Diament. Hotel Diament dysponuje 82 miejscami w wygodnie i oryginalnie urządzonych 30 pokojach jednoosobowych, 21 pokojach dwuosobowych oraz 5 pokojach typu studio.
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radio,  wszystkie pokoje posiadają bezpośrednie łącza internetowe. 
W pokojach hotelowych goście mają gratisowy dostęp do stałego łącza internetowego. Ponadto w hotelu znajduje się strefa pokoi dla gości niepalących,
a dla naszych najmłodszych gości (niemowląt) istnieje możliwość dostawki łóżeczka dziecięcego. W Hotelu Diament znajduje się restauracja śródziemnomorska INES i taki rodzaj kuchni proponujemy gościom natomiast dania tradycyjnej kuchni polskiej serwowane są w Restauracji Polskiej, która mieści się w naszym drugim Hotelu Diament-Plaza w odl. 70m, również na ul Zwycięstwa pod nr 42. Hotel dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, które w zależnoœci od potrzeb goœci mogą zostać połączone w jedną salę. Sale posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny. Przy Hotelu znajduje się strzeżony parking - płatny (ok. 20 pln za dobę). Mamy nadzieję, że niepowtarzalny klimat oryginalnych wnętrz, najwyższa jakość usług oraz serdeczna i domowa atmosfera zapewniš goœciom wspomnienia mile spędzonych chwil.
Jednoczeœnie gwarantujemy, że profesjonalny personel dołoży wszelkich starań,
aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Dla Państwa wygody honorujemy karty kredytowe.


Pokój

Ceny:

  PLN EUR
Jednoosbowy 239 56
Dwuosobowy 339 79
Dwuosobowy/1 osoba 289 67
Trzyosobowy 389 90
Pokój studio 399 93

Ceny zawierają śniadanie oraz podatek VAT.Ceny w Euro i USD zmieniają się w zależności od kursu PLN. 


Lokalizacja

Hotel usytuowany jest w samym sercu miasta w sąsiedztwie Urzędu Miejskiego,  przy głównej ulicy handlowej między starówką a dworcem kolejowym. Niewielkie odległości dzielące hotel od głównych dróg tranzytowych umożliwiają szybki i łatwy dojazd zarówno w obszarze Gliwic jak i poza granicami miasta.

 Dojazd

·   z Wrocławia autostradą A4 w kierunku na Katowice, z autostrady zjazd na ulicę Toszecką, następnie prosto główną drogą aż do ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego, gdzie na wysokości dworca PKP na światłach skręcamy w prawo w ulicę Zwycięstwa, odległość od skrzyżowania do hotelu ok. 500 m

·   z Krakowa i Katowic drogą numer 88 w kierunku na Wrocław, w Gliwicach zjazd   na ulicę Tarnogórską (droga nr 78) w kierunku centrum, następnie w prawo na ulicę Piwną i Dworcową, z ulicy Dworcowej po ok. 100 m skręt w prawo w ulicę Kłodnicką, która kończy się po ok. 150 m pod budynkiem hotelu

·   z Cieszyna drogą nr 81 w kierunku Katowic, w Mikołowie skręt w lewo w kierunku Gliwic na drogę nr 44, w Gliwicach skręt prawo z ulicy Pszczyńskiej na ulicę Wrocławską, następnie w lewo w ulicę Strzody i dalej Konstytucji, po ok. 50 m na światłach w prawo w ulicę Zwycięstwa, odległość od skrzyżowania do hotelu  ok. 75 m. Od momentu wjazdu do Gliwic cała trasa przejazdu oznaczona jest jako droga tranzytowa na Wrocław.

W przypadku przyjazdu z kierunków Katowice, Kraków i Wrocław możliwe jest zastosowanie wariantu 1 i 2.

   

mapsm.gif (11095 bytes)
KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)