Hotel A4 ** M.O.P. Zastawie AUTOSTRADA A4 362 KM

Zastawie - KIERUNEK KRAKÓW Tel. 32 782 02 20 32 782 02 20 - recepcja wew. 100, fax wew. 110

-----------------------------
English versiongwiazdka.jpg gwiazdka.jpg

Hotel A4 ** MOP Zastawie zlokalizowany jest na 362 km autostrady A4 w kierunku zachodnim, 40 km za Krakowem, 20 przed Katowicami. Hotel A4 daje gościom idealną możliwość noclegu, bez konieczności zjazdu z autostrady, dla Podróżujących udających się w kierunku granicy niemieckiej. Hotel stanowi integralną część miejsca obsługi podróżnych pod nazwą MOP Zastawie na terenie, którego znajduje się stacja paliw, Snack bar, Bar, Auto Serwis, myjnia samochodowa. Dla bezpieczeństwa Gości cały hotel i parking hotelowy jest monitorowany.

Pokoje

Hotel oferuje wygodne pokoje 1,2,3 i 4 osobowe. Goście znajdą w pokojach łazienkę, TV, telefon, bezpłatny internet przewodowy. Dostępne są również pokoje dla osób niepełnosprawnych i dla niepalących. Hotel znaduje się blisko lasu co zapewnia gościom ciszę i spokój oraz niezmącony sen. Pokoje urządzone sa w klasycznym nowoczesnym stylu. Wygodne łóżka zapewniają spokojny sen. Stonowane kolory w odcieniach beżu i złota tworzą przytulny klimat.

Usługi dla gości

  • możliwość skorzystania ze śniadania, serwowane w formie bufetu
  • Całodobowy dostęp do gorących i zimnych napojów / roboty /
  • bezpłatny dostęp do Internetu w każdym pokoju
  • monitorowany parking niestrzeżony
  • możliwość korzystania z faksu i Xera
  • zwierzęta są akceptowane


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (5)


Lokalizacja

Hotel A4 ** MOP Zastawie zlokalizowany jest na 362 km autostrady A4 w kierunku zachodnim, 40 km za Krakowem , 20 przed Katowicami.


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)