Hotel A4 ** M.O.P. KĘPNICA AUTOSTRADA A4 362 KM

KĘPNICA - KIERUNEK KRAKÓW Tel. 32 782 02 23 - recepcja wew. 100, fax wew. 110

-----------------------------
English versiongwiazdka.jpg gwiazdka.jpg

Hotel A4 ** MOP Kępnica zlokalizowany jest na 362 km autostrady A4 w kierunku wschodnim, 40 km przed Krakowem , 20 za Katowicami . Hotel A4 jest idealną propozycję noclegu, bez konieczności zjazdu z autostrady , dla Podróżujących udających się w kierunku granicy ukraińskiej. Hotel znajduje się w obrębie miejsca obsługi podróżnych pod nazwą MOP Kępnica. Znajduje się tu stacja paliw, Snack bar , Bar, Auto Serwis , myjnia samochodowa dzięki czemu goście mają na miejscu wszystko co jest potrzebne dla zmotoryzowanego turysty. Dla bezpieczeństwa naszych Gości cały hotel i parking hotelowy jest monitorowany.
Po przeciwnej stronie trasy znajduje się bliźniaczy hotel dla podróżnych jadących w kierunku Katowic.

Pokoje

Hotel A4 oferuje komfortowe noclegi w pokojach 1,2,3 i 4 os. wyposażonych w łazienkę, TV, telefon, bezpłatny przewodowy Internet. Hotele dysponują pokojami dla osób niepełnosprawnych oraz dla palących. Usytuowanie pokoi od strony lasu zapewnia naszym gościom ciszę i niczym nie zakłócony wypoczynek.
Pokoje są urządzone gustownie w stylu nowoczesnym. Goście będą mogli dobrze wypocząć w przestronnych pokojach z klasycznym umeblowaniem. Wygodne łóżka zapewnią spokojny sen, zaś stonowane kolory w odcieniach beżu i złota stwarzają odpowiedni klimat dla wypoczynku.

Usługi dla gości

  • Możliwość skorzystania ze śniadań , serwowanych w formie bufetu
  • Całodobowy dostęp do napoi zimnych i gorących /automaty/
  • Bezpłatny dostęp do Internetu w każdym pokoju
  • Monitorowany nie strzezony hotelowy parking
  • Możliwość skorzystania z faxu i xera


Zdjecia

Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)


Lokalizacja

Hotel A4 ** MOP Kępnica zlokalizowany jest na 362 km autostrady A4 w kierunku wschodnim, 40 km przed Krakowem , 20 za Katowicami .


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)