Artus

Ul. Wilcza 9
58-540 Karpacz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

     Lokalizacja

Hotel znajduje się w Karpaczu, w dzielnicy Wilcza Poręba, w bezpośrednim sąsiedztwie Śnieżki.

Pokoje

Artus dysponuje stylowymi, nowocześnie wyposażonymi pokojami z łazienką, lodówką, telewizją satelitarną oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Płaszcze kąpielowe są dostępne (18 PLN -jednorazowa opłata - nie dotyczy pokoi superior, superior VIP, studio rodzinne delux i studio rodzinne superior ).

Udogodnienia

Znajdujące się w hotelu Centrum Spa oferuje szeroką gamę zróżnicowanego typu zabiegów kosmetycznych i odprężających, kompleks basenowy (dla gości hotelu - wstęp bezpłatny), kompleks saun (dla gości hotelu- wstęp bezpłatny) oraz Centrum Rehabilitacji. Dla dzieci hotel dysponuje salą i placem zabaw oraz różnego rodzaju atrakcjami w kompleksie basenowym. Kręgielnia jest dodatkowo płatna 50 PLN/godz./tor.Na miejscu znajduje się bezpłatny i dozorowany parking.

Wyżywienie

Śniadanie (podawane od 8.00 do 10.30) w postaci bufetu oraz obiadokolacja (podawana od 15.00 do 18.00) wliczone są w cenę noclegu, przy pobycie minimalnej długości dwóch noclegów. Pobyt zaczyna się od obiadokolacji, a kończy się śniadaniem. W przypadku jednodniowego pobytu w cenę wliczone jest wyłącznie śniadanie.

Konferencje

Hotel dysponuje 2 salami konferencyjnymi – dla 40 i 190 osób, wyposażonymi we flipchart, papier i pisaki, rzutnik multimedialny. W większej ponadto znajduje się tablica samościeralna oraz system audio-wizualny z rzutnikiem pisma.

Informacje dodatkowe

Opłata klimatyczna wliczona jest w cenę noclegu.


Ceny

Ceny od: 195,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Artus Artus
Artus Artus
Artus Artus

www.polhotels.com  www.poltravel.com