Seven7

Ul. Częstochowska 77
62-800 Kalisz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel Seven 7 jest nowoczesnym trzygwiazdkowym hotelem usytuowanym w Kaliszu. Zlokalizowany jest w centrum miasta w bliskiej odległości od Starego Rynku.
Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Dworca PKP/PKS oraz centrum kulturalno-biznesowego miasta. W sąsiedztwie hotelu znajduje się rezerwat archeologiczny na Zawodziu oraz zalew wodny Szałe.

Pokoje

Hotel Seven 7 dysponuje 20 pokojami o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach (w tym pokojem dla osób niepełnosprawnych). Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Łącznie posiadamy 40 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych. Pokój studio oraz niektóre pokoje 2-osobowe wyposażone są w łóżko małżeńskie.

Udogodnienia

Cały hotel, w tym każdy pokój, został objęty bezpłatną usługą bezprzewodowego dostępu do Internetu WiFi. W hotelowym lobby znajduje się bar czynny 24h. Zmotoryzowanym Gościom hotelu zapewniamy monitorowany parking.

Wyżywienie

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie serwowane od 7:00 do 10:30. Wszystkich Gości hotelu zapraszamy do korzystania z czynnego całą dobę Lobby Bar-u. Latem zapraszamy do ogródka letniego z dostępem do Internetu WiFi.

Konferencje

Dysponujemy przestronną salą konferencyjną dla około 40 osób. Sala wyposażona jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu, ekran projekcyjny, flipchart oraz projektor multimedialny. Dla uczestników konferencji proponujemy kilka wariantów pakietów kawowych. Miła i profesjonalna obsługa przygotuje dla Państwa konferencje, szkolenie lub spotkanie biznesowe.


Ceny

Ceny od: 179,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Seven7 Seven7
Seven7 Seven7

www.polhotels.com  www.poltravel.com