Pałac Tolkinia

Ul. Kościelna 46
62-860 Tolkinia Kościelna
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

English
version

starstarstar

Mieszczący się w Tłokini Kościelnej, blisko Kalisza, hotel Pałac Tolkinia oferuje gościom pobyt w historycznym zamku otoczonym pięknym parkiem. W otoczeniu 250-letnich dębów goście mogą zrelaksować się i cieszyć się specjałami z hotelowej restauracji.
Hotel mieści się w dawnej rezydencji szlacheckiej gdzie można poczuć klimat dawnych lat i zaznajomić się z historią. Ściany udekorowane są zdjęciami dawnych właścicieli rezydencji. Goście mogą tu podziwiać stylowe   meble z tamtej minionej epoki, stare lampy czy srebrne zastawy, bibeloty. Z okien pałacowych sal restauracyjnych rozpościera się piękny widok na park.

Hotel oferuje 35 pokoi różnego standardu. Pokoje i apartamenty wyposażone są w niepowtarzalne meble antyki, lampy i obrazy z różnych epok  w stylu art deco, secesji, eklektyzmu, Ludwika XVI, Napoleona Boulle czy empire. Każdy pokój wyposażony jest w telewizory LCD, dostęp do Internetu, telefon.
Goście mogą wybrać pokoje typu standard,  typu  Lux,   Apartament lub    Studio.

 
W restauracji na gości czeka różnorodne menu, które zmiana się wraz z porami roku. W karcie dań goście znajdą dania kuchni polskiej i regionalnej. Kreatywność szefa kuchni sprawia, że dania zachwycają swoją różnorodnością i bogactwem.

W hotelu można zorganizować przyjęcie lub konferencje w oryginalnych salach 19-wiecznych lub w pałacowej oranżerii. Dostępne są także kameralne sale na mniejsze przyjęcia i spotkania.   
Pałac Tłokinia to idealne miejsce na spotkania biznesowe jak również szkolenia i konferencje. W parku pałacowym można zorganizować imprezę na wolnym powietrzu.
Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny ( bezprzewodowy Internet, rzutnik, flipchart, rzutnik pisma, projektor, ekran, mikrofon bezprzewodowy. Hotel zapewnia również wyżywienie, przerwy kawowe oraz organizację czasu wolnego dla uczestników imprez i konferencji.


Ceny

Ceny od: EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Położenie

Pałac Tolkinia mieści się w Tolkini Kościelnej blisko Kalisza.


Zdjęcia


www.polhotels.com  www.poltravel.com