Apartament Dariusz

Ul. Świętopełka 7 Willa Ziemia lokal nr 10
84-141 Jurata
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Apartament gwarantuj spokój i bezpieczeństwo w obiekcie mieszczącym się przy ul. Świętopełka 7 w Willi „Ziemia” lokal 10 w Juracie położony od strony otwartego morza, nieopodal piaszczystej plaży, otoczony sosnowym lasem, a mimo to w samym centrum. Posiada całodobową ochronę, halę garażową i windę.

Zakwaterowanie

Przepiękne, wyjątkowe wnętrza nawiązujące do tradycji dawnej architektury. Luksusowe wyposażenie apartamentu wykonane z niezwykłą dbałością, wyłącznie z naturalnych materiałów: meble z litego drewna, kowalstwo artystyczne i stylowe parkiety. Lokal wykończony elementami sztukaterii gipsowej i naturalnego kamienia.
Wybrane wyposażenie apartamentu: klimatyzacja, alarm, sejfik, pralka, suszarka elektryczna do bielizny, zmywarka, lodówka, kuchenka z blatem ceramicznym i piekarnikiem, telewizor plazmowy (telewizja kablowa + internet) + DVD + wieża audio, stanowisko do prasowania z żelazkiem ,suszarka do włosów, ręczniki, pościel parawan i ręczniki plażowe, aneks kuchenny w pełni wyposażony w zastawę stołową (serwis obiadowy + serwis kawowy), podstawowe środki higieny. Lokal w pełni wyposażony we wszystkie środki techniczne i gospodarstwa domowego.


Ceny

Ceny od: 500,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Apartament Dariusz Apartament Dariusz
Apartament Dariusz Apartament Dariusz
Apartament Dariusz Apartament Dariusz
Apartament Dariusz Apartament Dariusz

www.polhotels.com  www.poltravel.com