Pałac Jugowice

Ul. Główna 4
58-321 Jugowice
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Pałac Jugowice znajduje się w przepięknej dolinie rzeki Bystrzycy na Dolnym Śląsku. Dziewiętnastowieczny pruski pałacyk myśliwski został gruntownie wyremontowany i urządzony tak, by pobyt gości stał się niezapomnianym przeżyciem. Pałac Jugowice położony jest 70 km od lotniska we Wrocławiu, które ma bezpośrednie połączenie z wieloma europejskimi miastami. Pałac Jugowice jest również łatwo dostępny własnym transportem. Można do nas dojechać: - z Wrocławia drogą krajową nr 35 do Świdnicy, a dalej drogą w kierunku Walimia, - z Wałbrzycha najpierw drogą krajową nr 381, a następnie drogą nr 383, - z Kłodzka drogą krajową nr 381.

Zakwaterowanie

Pałac Jugowice dysponuje 28 komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami o wysokim standardzie, w których można zakwaterować jednocześnie do 60 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Komfort i wygodę podkreśla stylowy i elegancki wystrój. Hotel dysponuje pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Udogodnienia

Wszystkie pokoje są pokojami dla niepalących. Przy hotelu znajduje się dozorowany, bezpłatny parking. Każdy z naszych 28 apartamentów zapewnia spokój, wypoczynek i poczucie piękna.

Wyżywienie

Nasza międzynarodowa kuchnia z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczy. To kulinarne przeżycie, w którym tradycja spotyka nowości, a tradycje lokalne – międzynarodowe tendencje.

Konferencje

Hotel Pałac Jugowice to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Ulokowany jest w inspirującym miejscu, w otoczeniu historii i przepięknej natury. Tutaj zarówno szkolenie, konferencja czy biznes lunch przyniosą same korzyści.


Ceny

Ceny od: 620,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pałac Jugowice Pałac Jugowice
Pałac Jugowice Pałac Jugowice

www.polhotels.com  www.poltravel.com