Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA

Ul. Gazowa 3
58-321 Jugowice
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Położony w cichej i spokojnej okolicy kameralny kompleks wypoczynkowy - Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA oferuje wysoki standard, przyjazną atmosferę i barwny krajobraz. Sprzyja to zarówno pracy twórczej, jak i rodzinnemu wypoczynkowi. Jedynie 3 km od ośrodka znajduje się przepiękne jezioro Bystrzyckie z wypożyczalnią sprzętu wodnego i kąpieliskiem. Zimą, gdy spadnie śnieg, narciarzy - zwłaszcza tych początkujących - kuszą liczne wyciągi na łagodnych, pobliskich stokach. Jugowice to doskonała baza wypadowa na wiele wycieczek krajoznawczych po Zachodnich i Środkowych Sudetach. Można pójść historycznym tropem i odwiedzić zamki w Książu, Bolkowie i Grodnie lub pospacerować po przepastnych ogrodach palmiarni w Lubiechowie. Warto zobaczyć sztolnie w Osówce, wchodzące w skład niemieckiego kompleksu zbrojeniowego z II wojny światowej, lub stanąć pod Krzywą Wieżą w Ząbkowicach.

Pokoje

Pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe oraz apartament i pokoje typu studio (98 miejsc), wszystkie pokoje z łazienką, TV sat, radiem, telefonem.

Udogodnienia

Basen letni, boisko do siatkówki i koszykówki, asfaltowy kort tenisowy, sauna, siłownia, bilard, tenis stołowy, parking strzeżony.

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu, obiady, obiadokolacje i kolacje serwowane, jako posiłki w godzinach: śniadanie 7.30-10.00
obiad 13.00-15.00
obiadokolacja - 17.00
kolacja 18.00-20.00
Możliwość wyboru diety wegetariańskiej.

Konferencje

Dwie sale konferencyjne (120 i 20 miejsc) Wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik folii, rzutnik multimedialny, ekran rzutnika, tablica flip-chart, sprzęt audio-video.


Ceny

Ceny od: 210,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA
Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA Centrum Konferencji i Rekreacji GEOVITA

www.polhotels.com  www.poltravel.com