Pałac na Wodzie

Staniszów 23 58-500 Jelenia Góra


English
version

 

Staniszów uważany jest za jedną z najpiękniejszych wsi Kotliny Jeleniogórskiej. Przepiękne krajobrazy oraz historyczne rezydencje w okolicy pozwolą gościom spędzić czas na zwiedzaniu i podziwianiu przyrody. Atrakcją regionu jest także bliskość tras narciarskich. Hotel w pięknie wyremontowanym pałacu prowadzony jest przez rodzinę co sprawia, że goście poczują tu prawdziwy domowy nastrój.
Hotel mieszczący się w historycznym, wyremontowanym pałacu, oferuje pokoje jedno i dwu osobowe standardowe i comfort. Goście bedą tu podziwiać antyczne meble z ciemnego drewna, wygodne łóżka, dekoracje w jasnych kolorach.
Pałac otoczony jest pięknym parkiem ze stawem, gdzie goście mogą wypocząć, relaksować się podczas romantycznych spacerów na łonie przyrody.
Restauracja pałacu na Wodzi zaprasza na wyśmienite dania kuchni śródziemnomorskiej. W miłej i ciepłej atmosferze czekają na gości takie dania jak carpaccio, grillowany ser kozi, panierowane krewetki, makaron z kaparami, roladki z kurczaka i wiele innych. Restauracja jest miejscem uroczystym gdzie zakochani mogą zjeść romantyczną kolację. Jest to również świetne miejsce na rodzinny obiad lub spotkanie biznesowe. Zima atmosfery dodaje kącik z kominkiem, zaś latem można obserwować łabędzie i kaczki na stawach.
Hotel oferuje organizację wspaniałych wesel w pięknej sali pałacowej lub oranżerii.
W zabytkowych wnętrzach pałacowych można zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenie lub konferencję. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny i bezprzewodowy internet.


 


 

 


Ceny:

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (13)


Lokalizacja

Pałac na Wodzie znajduje się w Staniszowie, w pobliżu Jeleniej Góry.

 


www.polhotels.com www.poltravel.comstronaglowna-polhotels1.jpg (5875 bytes)