Mercure Jelenia Gora

ul. Sudecka 63
58-500 Jelenia Góra
Polska

____________________

English
version


Deutsche
fassung

Jelenia Góra

gwiazdka.jpg gwiazdka.jpg /images/gwiazdkaMercure Jelenia Gora jest komfortowym hotelem, zlokalizowanym w centrum miasta Jelenia Góra. Oferujemy miejsca noclegowe w 4 apartamentach i 184 pokojach. Dysponujemy pokojami dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada łazienkę z WC, radio, telefon, mini-bar oraz TV Sat.
Do dyspozycji naszych gosci są 8 sale konferencyjne zdolne pomieścić do 250 osób, wyposażone w sprzęt audiowizualny, kopiarkę, telefony komórkowe, fax, telex. Restauracja "Nefryt" podaje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Zapraszamy gości do odwiedzenia kawiarni "Morion", baru z zakąskami, baru z grilem, braserii, barbecue na zewnątrz hotelu, bufetu kontynentalnego i śniadaniowego. Żywność wegetariańska i dietetyczna jest również podawana. Dla tych z Państwa zainteresowanych aktywną formą wypoczynku polecamy basen kryty, korty do gry w tenisa  i badminktona w odległości 150 m od hotelu, boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę 150 m od hotelu, na jazdę konną 15 km od hotelu, jazde na nartach 20 km od hotelu, jazde rowerem, loty turystyczne. Ponadto do dyspozycji naszych gości są: kantor wymiany walut, stoisko z kosmetykami, wystawa ze sztuką i rzeźbą, parking na zewnątrz. Zezwalamy na pobyt gości z domowymi zwierzątkami.
Akceptujemy następujące karty kredytowe: AMERICAN EXPRESS, DINERS CLUB, EUROCARD, JCB, VISA, POLCARD.


Ceny:

Ceny od 162 PLN.
Kliknij w celu sprawdzenia obowiązującego cennikaLokalizacja

Ten nowoczesny hotel jest położony w samym centrum miasta w  Sudetach, w niewielkiej odległości od malowniczych Karkonoszy, blisko granicy z Czechami i granicy niemieckiej. Stacja kolejowa znajduje się 2 km od hotelu.


mapsm.jpg (11095 bytes) KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ  MAPĘ


www.polhotels.com www.poltravel.com