Caspar

Pl. Piastowski 28
58-560 Jelenia Góra
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Cieplice Zdrój – dzielnica Jeleniej Góry, jak również jedno z najstarszych i najbardziej ulubionych Uzdrowisk w Polsce, gdzie od wieków biją źródła z wodą termalną o temperaturze 90C. Dlatego same wody termalne i borowiny są tutaj w sposób skuteczny i z dużym sukcesem używane podczas leczenia zabiegowego.
Hotel leży w samym sercu kurortu, przy promenadzie, w bezpośredniej bliskości Domu Uzdrowiskowego. Jego architektura wnętrz jest jedynym w swoim rodzaju dziełem autorów, którzy są jednocześnie architektami oraz właścicielami Hotelu. Aby stworzyć Zdrojową atmosferę urzeczywistnili tutaj swoje najlepsze pomysły i koncepcje wspólnie z zaprzyjaźnionymi artystami.

Zakwaterowanie

Do dyspozycji gości hotelowych mamy bardzo wygodne i ładne, nowo wyremontowane pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami, wyposażone w TV i telefon. Posiadamy również pokoje z dostawkami, dzięki czemu istnieje możliwość stworzenia pokoju 4 – osobowego. Dla gości bardziej wymagających przygotowaliśmy dwa apartamenty składające się z holu, salonika, sypialni i łazienki.

Wyżywienie

W naszej restauracji Sali kominkowej i Ogródku Zdrojowym łącznie z blisko 100 miejscami serwujemy dania regionalne, lekką kuchnie Wellnes, jak również domowe wypieki, propozycja w wydaniu międzynarodowym, w towarzystwie doborowej oferty win. Szczególnie dla zdrojowej klienteli nasz zespół wkłada duże zaangażowanie w programy żywieniowe oparte na podstawach kuchni Vital. W tym obszarze nasza personalna opieka pozwoli Państwu na zachowanie niezapomnianych przeżyć. Dzięki niej znajdziecie Państwo wewnętrzną równowagę między ciałem a duszą.

Konferencje

W Hotelu znajduje się sala konferencyjna mogąca pomieścić 60 osób w układzie teatralnym. Do dyspozycji Gości sprzęt konferencyjny, wliczony w cenę wynajmu sali: flipchart, nagłośnienie, projektor multimedialny, ekran.


Ceny

Ceny od: 140,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Caspar Caspar
Caspar Caspar
Caspar Caspar

www.polhotels.com  www.poltravel.com