logo

SPA Hotel Jawor

Ul. Turystyczna 204
43-384 Jaworze k. Bielska-Białej
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Malowniczo wkomponowany w górski krajobraz Beskidów SPA Hotel Jawor jest miejscem wyjątkowym, oazą spokoju dla każdego pragnącego ciszy, harmonii oraz relaksu.
Hotel znajduje się w południowej części Polski, w Beskidzie Śląskim, w Jaworzu koło Bielska-Białej, miejscowości znanej od wielu lat dzięki swojemu specyficznemu mikroklimatowi. Pięknie położony u podnóża góry Błatnia, jednej z najbardziej panoramicznych i widokowych gór, wśród otaczających go lasów, przeplatanych uroczymi dolinami strumieni i potoków hotel jest wymarzonym miejscem do oderwania się od codzienności i spróbowania chwili wypoczynku oraz uprawiania turystyki aktywnej.

Pokoje

Hotel dysponuje 106 komfortowo wyposażonymi pokojami: • 34 pokoi jednoosobowych, • 70 pokoi dwuosobowych w tym 32 pokoje De Lux z dwoma balkonami, • 2 apartamenty. Starannie dobrana kolorystyka i elementy wystroju pokoju zapewnią Państwu komfortowy pobyt. Każdy pokój dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań naszych Gości, a ich wyposażenie obejmuje: • telewizor z telewizją satelitarną oraz PAY TV • telefon z możliwością wykorzystania szybkiej transmisji internetowej • mini bar • sejf z osobistym kodem dostępu rozmiarowo dostosowany do przechowywania laptopa • łazienkę w pokojach 2-osobowych - wanna z wnęką prysznicową; w pokojach 1-osobowych - z kabiną prysznicową

Wyżywienie

Eleganckie wnętrza restauracji zostały harmonijnie skomponowane w najmniejszych detalach, tworząc ciepły i wyjątkowy klimat. Wizyta w naszej restauracji i degustacja wyśmienitych potraw przygotowanych przez Szefa Kuchni pozwoli Państwu zanurzyć się w niecodzienność i będzie wykwintną ucztą dla wszystkich, którzy szukają zmysłowych i zaskakujących kulinarnych przeżyć.

Wypoczynek

Jeśli potrzebujesz chwil odpoczynku i wytchnienia dla ciała i umysłu to zapraszamy do fantastycznego SPA & Wellness. To niepowtarzalna okazja, aby zadbać o swoje ciało, umysł i duszę.

Konferencje

SPA Hotel Jawor to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkolenia czy sympozjum. Z dala od miejskiego zgiełku, we współpracy z profesjonalnym personelem, każde spotkanie okaże się dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Wszystkie sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający organizację spotkania na najwyższym poziomie: • projektor multimedialny • rzutnik slajdów i pisma • system nagłaśniający.

Informacje dodatkowe

Na malowniczym terenie hotelu skorzystać można z kompleksu sportowo-rekreacyjnego usytuowanego na malowniczym terenie hotelu.


Ceny

Ceny od: 283,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

SPA Hotel Jawor SPA Hotel Jawor
SPA Hotel Jawor SPA Hotel Jawor
SPA Hotel Jawor SPA Hotel Jawor

www.polhotels.com  www.poltravel.com