Faleza

Ul. Klifowa 5
84-104 Jastrzębia Góra
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel znajduje się na przylądku Rozewie najbardziej na północ wysuniętym punkcie Polski, na wysokości 40 m n.p.m., w odległości jedynie 40 metrów od brzegu morza.
Otoczenie Hotelu Faleza jest wyjątkowe. Między innymi Hotel graniczy ze słynnym Lisim Jarem, gdzie w 1598 r. po nieudanej wyprawie po koronę szwedzką lądował król Zygmunt III Waza. Lisi Jar to wspaniały prastary las bukowy, w którym można odbywać długie spokojne spacery i oddychać wspaniale pachnącym powietrzem leśno - morskim. Tuż obok znajduje się malowniczy wąwóz gdzie przepięknie kwitną żółto - złote żarnowce i inne niespotykane rośliny charakterystyczne dla klifowego brzegu Rozewia i Jastrzębiej Góry. Z okien pokoi roztacza się piękny widok na morze.

Pokoje

Hotel dysponuje luksusowymi pokojami dwuosobowymi z łazienkami oraz apartamentami. Każdy pokój posiada telewizor (TV satelitarna), telefon, internet bezprzewodowy Wi-Fi, mini barek oraz lunetę widokową. Dzięki lunetom można podziwiać przepływające statki i kutry rybackie powracające z połowów w otoczeniu mew, a także wschody i zachody słońca odbite w tafli Bałtyku.
Pokoje w bungalowie, które oferujemy osobom pragnącym absolutnej ciszy i spokoju, są równie komfortowe. Bungalow jest obiektem położonym na naszej posesji w odległości około 20 m od hotelu. Znajdują się w nim wyłącznie pokoje gościnne, co stwarza możliwość pełnego relaksu i wypoczynku.

Hotel posiada także taras widokowy na III pietrze. gdzie można zjeść romantyczną kolację we dwoje. Na tarasie widokowym można również zorganizować kolację dla VIP-ów.

Udogodnienia

Proponujemy skorzystanie z zabiegów SPA Aquarius. Dzięki tym zabiegom gwarantujemy Państwu regenerację sił, możliwość wyciszenia i głęboki relaks.

Na Państwa życzenie organizujemy również atrakcyjne rejsy pełnomorskim kutrem rybackim połączone z połowem bałtyckich ryb.

Przez cały rok przyjmujemy grupy szkoleniowe. Kursantom zapewniamy spokój, ciszę i dogodne warunki do nauki w salach konferencyjnych.

Na indywidualne zamówienia organizujemy:
* wesela
* konferencje
* bankiety
* bale i przyjęcia okolicznościowe

Wyżywienie

Restauracja jest czynna codziennie.
Oferujemy unikalne nadmorskie specjały kulinarne. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, a także na przygotowanie potraw według Waszego życzenia. W przypadkach indywidualnych zamówień, szef naszej kuchni jest do Państwa dyspozycji.

Konferencje

Hotel Faleza dysponuje dwiema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do przyjęcia 80 osobowej grupy konferencyjnej. Istnieje możliwość łączenia lub dzielenia sal szkoleniowych.
Dostępne sale:
sala konferencyjna A:
* układ bankietowy 52 osoby,
* układ szkolny 35 osoby.
sala konferencyjna B:
* układ bankietowy 46 * układ szkolny - 28
Posiadamy również małą 12 osobową salę szkoleniowo - bankietową dla VIP-ów
Bezpłatne wyposażenie sal szkoleniowych:
* rzutnik multimedialny
* ekran
* flipchart
* internet bezprzewodowy Wi-Fi

Ponadto do Państwa dyspozycji:
* telefaks
* kserokopiarka
* drukarka
* skaner
* niszczarka dokumentów

W trakcie przerw konferencyjnych proponujemy bufet z ciastkami, owocami, napojami zimnymi oraz gorącymi, przekąskami, kanapkami w zależności od Państwa potrzeb.

Informacje dodatkowe

SPA Aquarius

W hotelowym SPA możecie się Państwo zrelaksować i odprężyć podczas zabiegów wykonywanych przez profesjonalną obsługę.
Niezależnie od temperamentu, wieku i stanu zdrowia wspaniałym wypoczynkiem będzie również korzystanie z sauny oraz jacuzzi.
Zabiegi te gwarantują regenerację sił, wyciszenie i głęboki relaks.


Ceny

Ceny od: 380,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Faleza Faleza
Faleza Faleza
Faleza Faleza

www.polhotels.com  www.poltravel.com