Astor

Ul. Rozewska 38
84-120 Jastrzębia Góra
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel znajduje się w malowniczej i najdalej na północ wysuniętej miejscowości wypoczynkowej polskiego Pomorza, w odległości ok. 60 km od Trójmiasta. Poza komfortowymi pokojami i apartamentami, oferujemy szeroką gamę usług dodatkowych i znakomitą lokalizację (niecałe 100 m od brzegu Bałtyku), co stwarza doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku.

Pokoje

Hotel dysponuje 118 pokojami i apartamentami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor, TV SAT, telefon i lodówkę. W łazienkach znajduje się natrysk lub wanna, suszarka do włosów, ręczniki i galanteria hotelowa.

Udogodnienia

Night Club na około 250 osób, plac zabaw dla dzieci, dwutorowy bowling, sauna sucha i parowa, salon masażu, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, siłownia, basen wewnętrzny, 2 zewnętrzne korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią, garaż podziemny (36 pojazdów), parking nadzorowany (115 pojazdów), kiosk.

Wyżywienie

Restauracja hotelowa mieści 220 osób. Szef Kuchni zadowoli nawet najwybredniejsze gusta kulinarne. Przy restauracji znajduje się Taras Słoneczny. W Hotelu znajdują się również 4 bary.
Śniadania podawane są w formie bufetu.

Konferencje

W Hotelu Astor znajduje się 5 sal konferencyjno - bankietowych o wielkości od 64 do 340 m2. W skład standardowego wyposażenia sal wchodzą: telewizor, magnetowid, mikrofon, rzutnik pisma, ekran i flipchart z markerami.


Ceny

Ceny od: 246,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Astor Astor
Astor Astor

www.polhotels.com  www.poltravel.com