Król Plaza Spa & Wellness

Ul. Bałtycka 16
76-107 Jarosławiec
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA zlokalizowane jest w miejscowości Jarosławiec, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim i gminie Postomino. Jest to rekreacyjno-wypoczynkowa miejscowość położona nad brzegiem Morza Bałtyckiego, pomiędzy Darłowem a Ustką. Wyjątkowa lokalizacja hotelu pozwoli Państwu na relaks i wypoczynek na nieskażonych cywilizacją terenach, zapewniając jednocześnie wysoki poziom usług świadczonych przez wykwalifikowany i przyjazny personel.

Pokoje

Hotel dysponuje 57 pokojami dwuosobowymi z możliwością dostawek oraz 3 pokojami typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką, telewizję satelitarną, mini bar, telefon. Przy pobytach rodzinnych istnieje możliwość dostawienia łóżek i łóżeczek dziecięcych z całym asortymentem dla niemowlęcia.

Udogodnienia

Na terenie Centrum Zdrowia i Wypoczynku do Państwa dyspozycji znajdują się: restauracja, night club, nowoczesne SPA & Wellness, kompleks basenowy, sale szkoleniowo - konferencyjne, ogród letni, grill, parking.
Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA bez względu na pogodę oferuje kompleks basenowy z jacuzzi, z którego nasi goście korzystają bezpłatnie. Dla pragnących wrażeń dzieci i dorosłych zapraszamy do nowo otwartego Aquaparku z podgrzewaną wodą, oddalonego od naszego Hotelu zaledwie 100 m.

Wyżywienie

W pięknie urządzonej restauracji serwujemy tradycyjną kuchnię polską oraz finezyjne dania z różnych zakątków świata. Wykwintna kuchnia w restauracji oferuje również catering, obsługę gastronomiczną imprez grupowych i szkoleniowych oraz przyjęć okolicznościowych takich jak: wesela, zjazdy, biesiady i bankiety.

Konferencje

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA to idealne miejsce na zorganizowanie eventu, konferencji, szkolenia, rautu i spotkania biznesowego. Dla naszych Gości przygotowaliśmy klimatyzowane sale, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny: projektor, dvd, rzutniki folii i slajdów, system nagłośnienia, magnetowid, flipchart, tablice suchościeralne, ekran elektryczny sterowany pilotem, dostęp do internetu. W kontakcie z naszym klientem jesteśmy otwarci na propozycje i życzenia. Dla każdej grupy zorganizowanej przygotowujemy indywidualną propozycję zgodnie z Państwa oczekiwaniami wraz z atrakcjami towarzyszącymi szkoleniom i konferencjom. Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza SPA dysponuje powierzchnią banerową o długości 20 m przy głównej drodze w centrum Jarosławca z myślą o promocji Państwa produktu.


Ceny

Ceny od: 190,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Król Plaza Spa & Wellness Król Plaza Spa & Wellness
Król Plaza Spa & Wellness Król Plaza Spa & Wellness
Król Plaza Spa & Wellness Król Plaza Spa & Wellness

www.polhotels.com  www.poltravel.com