Jarota

Ul. Sportowa 6
63-200 Jarocin
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel Jarota jest nowoczesny 3-gwiazdkowym obiektem zlokalizowanym w spokojnej części miasta Jarocin, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Takie położenie hotelu zapewnia pełny relaks i aktywny wypoczynek. Do dyspozycji gości oddajemy: 2 korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, pływalnię krytą, baseny odkryte, stadion z płytą główną oraz boiskami bocznymi, bieżnię tartanową, 2 sale gimnastyczne, saunę, solarium. W sąsiedztwie obiektów znajduje się park z doskonałymi trasami biegowymi. Nowoczesna baza hotelowa, jak i sportowo - rekreacyjna oraz dogodne warunki wynajmu obiektów sportowych są idealne dla organizacji obozów sportowych, szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych, wesel oraz aktywnego wypoczynku.

Pokoje

Hotel dysponuje 108 miejscami noclegowymi w następujących typach pokoi: pokoje 1-osobowe, pokoje 2-osobowe, pokoje typu apartament o podwyższonym standardzie, posiadamy również pokoje w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Udogodnienia

Wszystkie pokoje wyposażone są w luksusowe łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telefon, telewizor, telewizję satelitarną, Internet.

Wyżywienie

Hotel dysponuje dwiema klimatyzowanymi salami restauracyjno – bankietowymi mogącymi pomieścić około 200 osób:
sala restauracyjna - ok. 80 osób
sala bankietowo – szkoleniowa ok. 100 osób
małą salę bankietową tzw. „Ogród zimowy” na 20 osób. W okresie wiosenno - letnim, do dyspozycji klientów oddajemy również taras - tzw. ogródek letni. Menu serwowane w restauracji jest bogate i zróżnicowane, z przewagą dań kuchni europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość potraw, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Konferencje

W hotelu znajdują się 3 nowoczesne sale konferencyjno – szkoleniowe (na 120, 40, i 20 osób) w tym 2 klimatyzowane. Każda z sal jest wyposażona w profesjonalny sprzęt konferencyjny.


Ceny

Ceny od: 198,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Jarota Jarota
Jarota Jarota

www.polhotels.com  www.poltravel.com