logo

Rezydencja Janków

Ul. Kolejowa 15
68-120 Iłowa
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się przy trasie Wrocław-Berlin, nieopodal malowniczych Borów Dolnośląskich, znanych z obfitych grzybobrań. Budowa Rezydencji została zakończona w 1892 roku. Dawną świetność odzyskała w kwietniu 2002 roku, gdy została odrestaurowana oraz oddana do użytku.

Pokoje

Hotel oferuje pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i 3-osobowe. Każdy z nich charakteryzuje się wysokim standardem, przestronnością i gustowną aranżacją. Z myślą o komforcie Gości, wyposażyliśmy je w telewizor i radio, a oprócz tego na terenie całego hotelu oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Z myślą o tych z Państwa, którzy cenią sobie luksus, przygotowaliśmy uroczy apartament z widokiem na nasz ponad 100-letni park.
Cena pokoju zawiera śniadanie oraz parking.

Wyżywienie

Posiadamy cztery sale restauracyjne (witrażowa, kominkowa, bankietowa oraz oranżeria), w których może spotkać się 80 osób. Każdą z nich cechuje piękny wystrój, przestronność oraz możliwość zorganizowania uroczystości różnego rodzaju - począwszy od kameralnych przyjęć okolicznościowych, a na hucznych bankietach bądź balach kończąc.

Dzięki przysmakom przygotowywanym przez szefa naszej kuchni, odbędziecie Państwo prawdziwą, kulinarną podróż dookoła świata. Serwowane przez nas potrawy kuchni staropolskiej, włoskiej, chińskiej, francuskiej, a także greckiej i rosyjskiej, dostarczają nie tylko niezapomnianych doznań smakowych, zachwycają również estetyką podania.

Konferencje

We wnętrza naszych sal doskonale wpisują się różnego rodzaju konferencje i szkolenia, które realizujemy w porozumieniu z naszymi licznymi klientami.
Jesteśmy znakomicie przygotowani do organizowania takich spotkań. Posiadamy cztery przestronne sale o bardzo wysokim standardzie, w których może zmieścić się nawet 80 osób. Na spotkania kameralne proponujemy mniejsze sale, mogące pomieścić do 20 osób. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy w każdej z nich konieczny, nowoczesny sprzęt audiowizualny.
W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować sale pod względem aranżacji miejsc siedzących i wystroju.


Ceny

Ceny od: 200,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Rezydencja Janków Rezydencja Janków
Rezydencja Janków Rezydencja Janków
Rezydencja Janków Rezydencja Janków

www.polhotels.com  www.poltravel.com