Stary Tartak

Ul. Biskupska 5
14-200 Iława
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstarstar

Lokalizacja

Hotel i restauracja Stary Tartak znajduje się nad brzegiem jeziora Mały Jeziorak w Iławie. Malownicza okolica, bogata przyroda oraz piękna lokalizacja nad brzegiem wody sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku zarówno dla gości biznesowych, jak i rodzin z dziećmi. Hotel ma powierzchnię 1850 m2. W hotelowym lobby po męczącej podróży goście mogą się zrelaksować przy filiżance kawy, herbaty czy lampce wina. Stylowe wnętrze, skórzane sofy, miła atmosfera i zawsze uśmiechnięta obsługa powodują, że jest to znakomite miejsce nie tylko do odpoczynku, ale i do pracy. Foyer utrzymane jest w kolorystyce czerwonego wina i ciemnej czekolady.
Zarówno w całym hotelu, jak i restauracji dostępny jest bezprzewodowy Internet, ponadto w każdym pokoju są gniazdka do połączenia kablowego. Dla wygody gości w hotelu Stary Tartak znajdują się dwie windy, z których jedna jest przeszklona. Wystrój korytarzy jest utrzymany w stylu nawiązującym do charakteru budynku: kostki kamiennej, kołków drewnianych.

Pokoje

Cena noclegu zawiera śniadanie, monitorowany parking, bezprzewodowy Internet, wstęp do Kompleksu Spa, opłatę miejscową/klimatyczną i podatek VAT.
Wyposażenie pokoju:
- telewizor LED 40"
- telewizja interaktywna
- telefon
- sejf
- suszarka

Większość pokoi posiada balkony. Z każdego roztacza się piękny widok na Mały lub Duży Jeziorak. Z najwyższego piętra hotelu goście mogą podziwiać panoramę Iławy. W pokojach na parterze funkcjonuje naturalna klimatyzacja (GWC – gruntowy wymiennik ciepła), powietrze jest pobierane z dworu przez czerpnie i schładzane w ziemi. Zimą ma ono 2 stopnie, latem 16 stopni i jest wprowadzane bezpośrednio do pokoi. Lobby bar i apartamenty są klimatyzowane (klimatyzatory na pilota). W pozostałych pokojach znajduje się wentylacja mechaniczna.

Udogodnienia

Hotel dysponuje przytulnym lobby barem. Jego wnętrze utrzymane w kolorystyce czerwonego wina i ciemnej czekolady pozwala gościom odprężyć się po męczącej podróży i spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Obsługa zaprasza gości na smakowitą gorącą czekoladę, filiżankę kawy czy lampkę wykwintnego czerwonego wina. W lobby barze, jak i w całym hotelu, jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto oferujemy SPA : łaźnia turecka, kamienna rzeka, orzeźwiający kubeł z zimną wodą, pokój wypoczynkowy z naturalna aromaterapią, salon masażu oraz jacuzzi zewnętrzne. Obok hotelu znajduje się parking monitorowany na 40 samochodów, ponadto w nocy cały obiekt jest chroniony przez renomowaną firmę ochroniarską.


Ceny

Ceny od: 225,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak
Stary Tartak Stary Tartak

www.polhotels.com  www.poltravel.com