logo

Spichrz

Miejscowość Borcz 4
83-312 Hopowo
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Na Kaszubach, nieopodal Gdańska, w malowniczej miejscowości Borcz znajduje się trzygwiazdkowy Hotel Spichrz. Hotel zlokalizowany jest przy trasie krajowej nr 20 prowadzącej z Żukowa do Kościerzyny. Dogodna lokalizacja umożliwia szybki dojazd do Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Pokoje

Na terenie majątku ziemskiego w Borczu zlokalizowane są dwa obiekty noclegowe: Hotel Spichrz oraz Pałacyk. Dysponujemy wygodnymi i gustownie urządzonymi w eleganckie meble z XVIII i XIX wieku pokojami 1- i 2- osobowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD z telewizją satelitarną, telefon oraz łazienkę, w których znajdują się prysznic lub wanna, suszarka do włosów, washlety, a także telewizor LCD i telefon. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pokoje posiadają nowoczesne systemy zamykania drzwi przy użyciu karty magnetycznej. Hotel wyposażony jest w nowoczesną windę. W pokojach Pałacyku znajduje się telewizor (TV-SAT) i telefon oraz łazienka z wanną lub prysznicem.

Udogodnienia

W hotelu obowiązuje zakaz palenia. Hotel nie akceptuje zwierząt.

Wyżywienie

Specjalnością restauracji są dania kuchni kaszubskiej. Te niezwykle proste i smaczne potrawy, jak dania ze śledzia czy kaszubski barszcz z grzybami z pewnością rozsmakują wielu smakoszy w kuchni północnego regionu Polski. Kuchnia kaszubska zachwyca smakiem ryb, grzybów i gęsiny. Restauracja posiada bogaty asortyment znakomitych win z całego świata.

Konferencje

Hotel dysponuje 3 funkcjonalnymi salami konferencyjno-szkoleniowymi. Sala Zbożowa przeznaczona dla grup liczących do 200 osób z możliwością podzielenia na 2 mniejsze sale: Jęczmienna na 190 osób i Pszenna na 150 osób, oraz sala Pałacowa na 100 osób. Aranżacja sal konferencyjnych dokonywana jest zgodnie z Państwa życzeniem. Hotel organizuje pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne, rozmowy rekrutacyjne. Uczestnicy konferencji i spotkań biznesowych mogą skorzystać z wysokiej klasy profesjonalnego sprzętu audiowizualnego i projekcyjnego. Uzupełnieniem organizowanych spotkań konferencyjnych jest szeroka oferta gastronomiczna: śniadania biznesowe, przerwy kawowe, lunche, bankiety. Podczas konferencji zapewniamy obsługę techniczną i catering.


Ceny

Ceny od: 170,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Spichrz Spichrz
Spichrz Spichrz
Spichrz Spichrz

www.polhotels.com  www.poltravel.com