Dom Zdrojowy Diament SPA

Ul. Borkowska 6
78-132 Grzybowo k. Kołobrzegu
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Dom Zdrojowy Diament Spa znajduje się w nadmorskiej miejscowości Grzybowo – około 5 km od Kołobrzegu. Niewątpliwą zaletą naszego hotelu jest lokalizacja w strefie mikroklimatycznej, nieopodal sosnowego lasu, w odległości około 600 m od pięknej, piaszczystej plaży. Okolica charakteryzuje się łagodnym klimatem. Nad morzem przez cały rok spotkać można spacerowiczów, pragnących oddychać morskim powietrzem i uprawiać jogging. Walory otoczenia hotelu sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, relaksu, organizacji pobytów wypoczynkowych, rehabilitacyjnych i Spa.

Pokoje

Diament Spa jest hotelem cechującym się nowoczesną architekturą. Dysponuje on 47 przestronnymi, komfortowo wyposażonymi pokojami: jedno- i dwuosobowymi oraz 8 apartamentami. Pokoje posiadają własne łazienki, TV Sat, dostęp do Internetu, telefon, lodówkę, mini balkony.

Udogodnienia

Salon Spa oraz Baza Zabiegowa stanowią atrakcję hotelu wraz z krytym basenem. Basen wyposażony jest w przeciwprąd, kaskadę wodną i urządzenia do masażu w wodzie. Goście mogą również korzystać z solarium, sauny suchej i parowej, jacuzzi i mini sali fitness.
Harmonia, wyciszenie, relaks - to właśnie znajdziesz w Diamentowym Spa. W 6 nowych, kameralnych gabinetach można oddać się wielu zabiegom leczniczym i pielęgnacyjnym, upiększającym i modelującym sylwetkę, masażom relaksacyjnym, ciepłymi kamieniami i aromaterapeutycznym.
Na życzenie naszych Gości organizujemy wycieczki po okolicy, rejsy promem, statkiem, ogniska, imprezy plenerowe, folklorystyczne i okolicznościowe.

Wyżywienie

Hotelowa Restauracja Diament serwuje znakomite potrawy kuchni polskiej. Naszą specjalnością są dania z dziczyzny i ryby, oparte na starych, domowych recepturach. Jadalnia zaprojektowana w swoistym ciepłym klimacie może jednocześnie pomieścić 100 gości.
Kameralna restauracja na 40 osób, ozdobiona pięknymi reprodukcjami przedwojennego Kołobrzegu, oferuje duży wybór drinków, znakomitą kawę parzoną na wiele sposobów, smaczne ciasta i desery.


Ceny

Ceny od: 300,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Dom Zdrojowy Diament SPA Dom Zdrojowy Diament SPA
Dom Zdrojowy Diament SPA Dom Zdrojowy Diament SPA
Dom Zdrojowy Diament SPA Dom Zdrojowy Diament SPA
Dom Zdrojowy Diament SPA Dom Zdrojowy Diament SPA

www.polhotels.com  www.poltravel.com