logo

Folwark Wirówek

Ul. Ogrodowa 1
74-100 Gryfino k. Szczecina
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Folwark Wirówek jest obiektem agroturystycznym, znajdujacym się w miejscowości Wirówek, w gminie Gryfino, nad rzeką Tywą. Najbliższy dworzec autobusowy znajduje się 100 m od obiektu, natomiast Szczecin oddalony jest o 30 km.

Pokoje

Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach, domkach letniskowych oraz apartamentach. Wszystkie pomieszczenia w Folwarku Wirówek urządzone są w stylu tradycyjnym, a ich wnętrza zdobią meble stylizowane na antyki.

Udogodnienia

Hotel dysponuje garażami. Goście mogą także korzystać z pawilonu ogrodowego, w którym organizowane są wieczorne biesiady przy grillu. Do dyspozycji gości jest również bogato wyposażona biblioteka oraz salon wypoczynkowy, w którym można obejrzeć telewizję satelitarną lub filmy na DVD.

Na terenie ośrodka znajduje się kort tenisowy, staw rybny oraz park. Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z możliwości zorganizowania przejażdżek konnych.

Na życzenie gościom oferujemy również usługi masażystki oraz zabiegi kosmetyczne. Dostępna jest także sauna, jacuzzi oraz siłownia.

Wyżywienie

W hotelu można wykupić pełne wyżywienie.

Konferencje

Hotel dysponuje salą bankietową oraz konferencyjną.


Ceny

Ceny od: 160,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Folwark Wirówek Folwark Wirówek
Folwark Wirówek Folwark Wirówek
Folwark Wirówek Folwark Wirówek

www.polhotels.com  www.poltravel.com