Energetyk

Ul. Miła 2
86-300 Grudziądz
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Hotel położony jest z dala od ulicznego zgiełku, w pięknym lesie nad brzegiem Jeziora Rudnik. Hotel znajduje się w odległości około sześciu kilometrów od centrum Grudziądza. Zapewniamy znakomite warunki do pracy oraz wypoczynku. Oferujemy miłą i profesjonalną obsługę.

Hotel Energetyk to doskonałe miejscem do organizacji zjazdów, konferencji, sympozjów, szkoleń oraz spotkań integracyjnych, które odbywać się mogą w 3 salach mieszczących 1 x 80 osób i 2 x 30 osób. Jest także idealnym miejscem na lunch, kolację, przyjęcia okolicznościowe lub bankiety. Dysponujemy także restauracją z 240 miejscami i znakomitą kuchnią europejską.

Hotel posiada 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3 -osobowych wyposażonych m.in. w odbiorniki radiowe i telewizyjne, dostęp do Internetu oraz łazienki.

Hotel zaprasza zarówno grupy zorganizowane, jak i gości indywidualnych. Naszym Gościom oferujemy sprzęt sportowy, rowery, jachty, łódki i rowery wodne, umożliwiając czynne korzystanie z uroków jeziora w okresie letnim. W zimie nasz hotel stanowi bazę do uprawiania bojerów lub wędkarstwa podlodowego.


Ceny

Ceny od: 100,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Energetyk Energetyk
Energetyk Energetyk

www.polhotels.com  www.poltravel.com