Wiktoriański

Ul. Ks. Piotra Skargi 39
05-600 Grójec
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Ekskluzywny Hotel Wiktoriański położony jest w Grójcu nieopodal skrzyżowania tras krajowych nr 50 i 7. Tak dogodne umiejscowienie umożliwia swobodny dostęp do Warszawy, a jednocześnie zapewnia kameralność i zaciszną atmosferę.

Pokoje

Pokoje hotelowe oferują przytulne i luksusowe wnętrza. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, taras, telefon, telewizor, dostęp do Internetu oraz indywidualnie kontrolowaną klimatyzację. Hotel dysponuje 31 pokojami, w tym 2 apartamenta. Z dostawkami możemy zakwaterować 51 Gości.

Udogodnienia

Hotel dysponuje całodobowym parkingiem strzeżonym, ogrodem, sauną, bilardem. Na życzenie możemy zorganizować wieczór z DJ-em lub inne atrakcje.

Wyżywienie

W hotelowej restauracji Goście znajdą niepowtarzalną galerię zapachów i aromatów. Serwujemy dania kuchni światowej oraz potrawy według regionalnych przepisów mistrzów sztuki kulinarnej. Na życzenie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu Gościa. Restauracja czynna jest codziennie w porze śniadaniowej, podczas lunchu i kolacji.

Konferencje

Organizujemy: konferencje, sympozja, pobyty motywacyjne, imprezy integracyjne, imprezy promocyjno- handlowe, bankiety oraz bale firmowe. Organizatorom spotkań proponujemy do dyspozycji 7 różnorodnych sal. Wszystkie sale są klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w nowoczesny sprzęt techniczny. Na wyposażeniu każdej z sal jest flipchart i ekran (w cenie). Posiadamy takze sprzęt prezentacyjny - rzutnik folii oraz rzutnik multimedialny.


Ceny

Ceny od: 220,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Wiktoriański Wiktoriański
Wiktoriański Wiktoriański
Wiktoriański Wiktoriański
Wiktoriański Wiktoriański

www.polhotels.com  www.poltravel.com