Karczma u Jakuba

Miejscowość Skurów 47
05-600 Grójec
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Karczma u Jakuba znajduje się nieopodal Grójca w miejscowości Skurów. Teren o powierzchni 4 hektarów doskonale nadaje się na organizację pikników i imprez gastronomiczno-rozrywkowych w plenerze. Na terenie obiektu znajdują się: dwie zagrody chłopskie, młyn, staw, kapliczka, kuźnia, słowiański szałas z dębowymi stołami i ławami z miejscem do tańca, w którym może zasiąść jednocześnie do 1000 osób.

Pokoje

Hotel posiada 6 pokoi (14 miejsc) w tym (2- i 3-osobowe) z łazienkami, telewizorem, internetem. Oferujemy również bezpieczny parking. Cena noclegu zawiera śniadanie.

Wyżywienie

Specjalnością restauracji są od wielu lat dania kuchni staropolskiej oraz organizacja biesiad, podczas których piwo oraz wino toczone jest z dębowych beczek, a wszystkie rodzaje mięs podawane są prosto z gorących wędzarni, pieców oraz grilli. Nasza kilkudziesięcioletnia praktyka gastronomiczna zaspokoi gusta najwybredniejszych smakoszy.

Konferencje

Zapraszamy do organizacji kursów, spotkań integracyjnych, konferencji lub prezentacji. W Sali bankietowej odbywają się także imprezy okolicznościowe - komunie, bale okazyjne, spotkania firmowe.


Ceny

Ceny od: 140,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Karczma u Jakuba Karczma u Jakuba
Karczma u Jakuba Karczma u Jakuba
Karczma u Jakuba Karczma u Jakuba

www.polhotels.com  www.poltravel.com