Pałac Sulisław

Miejscowość Sulisław 24
49-200 Grodków
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Pałac Sulisław znajduje się z dala od zgiełku miast, w spokojnej i zielonej okolicy, wśród pól i lasów. Malowniczy krajobraz otaczający Pałac pozwala wyciszyć się, zrelaksować i odprężyć. We wnętrzach Pałacu Sulisław utworzone zostało Bhandari Ayurveda Health Center – Centrum Zdrowia Ajurwedy im. C. M. Bhandariego.

Pokoje

Pałac oferuje noclegi w luksusowych pokojach dwuosobowych Standardowych, DeLuxe, Apartamencie oraz Apartamencie Lux. Wyposażenie pokoi: w każdym pokoju bogato zdobione stylowe antyki, telewizor, HD, laptop z dostępem do internetu.

Wyżywienie

Hotelowa restauracja serwuje specjalnie opracowane menu oparte na tradycji i doświadczeniu medycyny Ayurvedy. Ayurveda uznaje pożywienie za podstawową formę leku, a właściwą dietę i nawyki żywieniowe za źródło zdrowia fizycznego i mentalnego. Dlatego według lekarzy Ayurvedy pierwszym krokiem do poprawy zdrowia jest prawidłowa dieta, czyli mądry dobór składników i odpowiedni sposób przygotowywania posiłków, co zapewnia wysoką przyswajalność witamin i minerałów oraz znakomite trawienie.
Kuchnia ayurvedyjska to zrównoważony bilans składników odżywczych, zapewniających zdrowie i długowieczność poprzez oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę metabolizmu. Posiłki kuchni ayurvedyjskiej przygotowywane są z naturalnych, nieprzetworzonych składników, stanowią bogactwo substancji odżywczych i błonnika. Nie zawierają natomiast składników wpływających niekorzystnie na pracę organizmu, takich jak sól i tłuszcze zwierzęce.

Wypoczynek

Nasza oferta obejmuje zabiegi należące do kanonu nauki jogi i ajurwedy, które składają się na kompletne programy detoksyfikacji, odnowy i witalności. Masaże wykonywane są przy użyciu naturalnych indyjskich olejów i innych preparatów ziołowych i mineralnych. Oleje zawierają, w zależności od rodzaju masażu, specjalne zestawy ziół leczniczych. Masaże prowadzone są na drewnianych, wyprofilowanych stołach sprowadzonych bezpośrednio z Indii. Atmosferę tego miejsca tworzą przede wszystkim hinduscy terapeuci, którzy działają pod okiem naszego konsultanta ds. ajurwedy, dr Agnivesha Patwardhana.

Konferencje

Hotel posiada 4 sale konferencyjne. Każda z nich wyposażona jest w internet Wi-Fi, flipchart, ekran LCD.

Informacje dodatkowe

Oferta pałacu obejmuje:
• Sesje jogi i medytacji
• Basen
• Sauna
• Łaźnia rzymska
• Inne atrakcje SPA


Ceny

Ceny od: 470,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pałac Sulisław Pałac Sulisław
Pałac Sulisław Pałac Sulisław
Pałac Sulisław Pałac Sulisław
Pałac Sulisław Pałac Sulisław

www.polhotels.com  www.poltravel.com