Dworek Korytków

Miejscowość Korytków 57
26-225 Gowarczów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Korytków – wieś w Polsce znajdująca się w województwie świętokrzyskim, w powiecie koneckim, w gminie Gowarczów. Ludność utrzymuje się przede wszystkim z rolnictwa i hodowli zwierząt. Znajdują się tu dwa sklepy. Większość domów położona jest przy trasie Drzewica - Końskie. Dawniej funkcjonowały tam były: wielki piec, następnie tartak, cegielnie, przed wojną gorzelnia i wytwórnia wódek, a do niedawna zakład wikliniarski. W okresie międzywojennym Korytków słynął natomiast z produkcji wysokoprocentowych alkoholi.

Hotel dysponuje 26 miejscami noclegowymi w pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami, TV SAT, pełnym zestawem higienicznym, minibarem, dostępem do Internetu oraz wspaniałą biblioteką w części hotelowej, gdzie Goście mogą się zrelaksować i spędzić miło czas w towarzystwie przyjaciół.

Recepcja hotelowa czynna jest 24h na dobę, a część hotelowa sąsiaduje bezpośrednio z restauracją.

Restauracja oferuje smakowity aperitif: nalewkę „Korytkówka”, która doskonale wpływa na ciało i umysł oraz wyśmienite dania obiadowe: zupę z sandacza, kaczkę podawaną po dworsku z rodzynkami i z modrą kapustą na gorąco oraz steki wołowe, wieprzowe, cielęce i baranie, które polecamy smakoszom, gustującym w oryginalnych przyprawach. Wszystkie wędliny i mięso dostarczane są przez Zakłady Mięsnye Wir z Łopuszna.


Ceny

Ceny od: 130,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Dworek Korytków Dworek Korytków
Dworek Korytków Dworek Korytków
Dworek Korytków Dworek Korytków
Dworek Korytków Dworek Korytków

www.polhotels.com  www.poltravel.com