Pensjonat Żurawi Kąt

Miejscowość Górkło 4C
11-730 Górkło
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Żurawi Kąt jest nowo-otwartym pensjonatem zlokalizowanym w porcie. Dysponujemy 10 pokojami 1-, 2-, i 3-osobowymi oferującymi bardzo wysoki standard: z łazienkami, telewizją kablową, bezprzewodowym internetem Wi-Fi i malowniczymi widokami na pobliskie jeziora i port oraz przepięknie kolorowe łąki. Na parterze budynku znajduje się cocktail bat z letnim tarasem, w którym serwujemy śniadania, napoje i drinki oraz duża sala konferencyjna z kominkiem i pełnowymiarowym stołem do snookera. W budynku mieści się również kapitanat portu oraz nowoczesny węzeł sanitarny z prysznicami, umywalniami i toaletami, przeznaczony do obsługi przystani i campingu, dostosowany także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pensjonat otwarty jest przez cały rok. 

w lecie oferujemy: kąpielisko, boisko do gry w piłkę, wyprawy na grzyby, pomost wędkarski, plac zabaw dla dzieci, łodzie wiosłowe i kajaki, rowery wodne, lekcje windsurfingu, przejażdżki rowerowe oraz wycieczki luksusowymi jachtem żaglowymi i motorowymi z naszymi doświadczonymi sternikami. 

Natomiast w sezonie zimowym oferujemy jazdę na łyżwach, wędkarstwo podlodowe, iceboard (deska snowboardowa z żaglem), kuligi z pochodniami, nordic walking, skutery śnieżne oraz wyjazdy na narty. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja powyższych atrakcji. Goście proszeni są o przywiezienie własnego sprzętu tj. łyżew, wędek, nart itp. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia - ale w bardzo ograniczonych ilościach. Prosimy także pamiętać o zabraniu odpowiedniego ubioru.


Ceny

Ceny od: 240,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pensjonat Żurawi Kąt Pensjonat Żurawi Kąt
Pensjonat Żurawi Kąt Pensjonat Żurawi Kąt
Pensjonat Żurawi Kąt Pensjonat Żurawi Kąt
Pensjonat Żurawi Kąt Pensjonat Żurawi Kąt

www.polhotels.com  www.poltravel.com