Villa Park

Ul. Wojska Polskiego 101
72-100 Goleniów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Hotel oferuje wygodny pobyt w pokojach 1- i 2-osobowych oraz apartamentach. Dogodnie położony w centrum Goleniowa, 30 km od Szczecina i jedynie 5 minut jazdy samochodem od Międzynarodowego Lotniska Szczecin-Goleniów. Do hotelu przylega przestronny monitorowany parking, a cały obiekt otoczony jest zielenią miejskiego parku.

Tu spokojnie wypoczniesz w trakcie podróży w celach służbowych oraz turystycznych. Ponadto hotelowa restauracja oferuje wyszukane dania, a część Spa pomoże Ci zregenerować siły przed dalszą podróżą. Na terenie hotelu dostępny jest Internet bezprzewodowy.

16 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz apartamenty zapewniają łącznie wygodny pobyt 34 osób. Wyjątkowy, nowoczesny wystrój, komfortowe pokoje oraz przyjazna atmosfera, czyli wszystko, co jest potrzebne, aby dobrze wypocząć. Poza uczestnikami organizowanych imprez okolicznościowych i turystami, hotel najczęściej wybierany jest przez osoby podróżujące służbowo. To właśnie grupa stałych klientów, którzy chętnie powracają, aby ponownie skorzystać z walorów tego wyjątkowego miejsca. Organizujemy również wesela i zapewniamy w części hotelowej komfortowy wypoczynek naszym gościom weselnym.

Restauracja oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Villa Park zaprasza także na wspólne posiłki z rodziną i znajomymi, ale również organizujemy różnego rodzaju imprezy, konferencje, bankiety, szkolenia i służbowe obiady. Restauracja Villa Park to już znana marka, jeżeli chodzi o organizację przyjęć weselnych, w tym wesel międzynarodowych (nasz personel posługuje się językiem angielskim).


Ceny

Ceny od: 180,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Villa Park Villa Park
Villa Park Villa Park
Villa Park Villa Park

www.polhotels.com  www.poltravel.com