Zajazd Karolinka

Ul. Kasztanowa 30
43-349 Gogolin
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Zajazd w Gogolinie jest malowniczo zlokalizowanym obiektem właśnie o nazwie Karolinka, składającym się z części restauracyjnej i hotelowej. Znajduje się on w dużym pięknym budynku z czerwonym dachem i murem pruskim. Charakter budowli znakomicie odzwierciedla klimat i temperament Śląska Opolskiego. Karolinka jest miejscem z charakterem, gdzie wytworność i dobry gust łączą się stwarzając unikalny klimat każdego spotkania. Przytulny wystrój wnętrz zachęca, by w gronie rodziny lub przyjaciół spędzić czas smakując serwowane dania i racząc się ulubionymi trunkami. Zajazd Karolinka to również urocze otoczenie. Dookoła budynku rozpościera się malowniczy, dwuhektarowy ogród z oczkiem wodnym, bujną zdywersyfikowaną roślinnością i alejkami spacerowymi a także terenami dostosowanymi do organizacji imprez plenerowych.

Pokoje

Goście, których wybredne gusta uda się nam zadowolić, mają możliwość zatrzymania się u nas na dłużej - bo Zajazd Karolinka to także hotel trzygwiazdkowy, dysponujący: 17 pokojami 2- i 3-osobowymi z łazienką i natryskiem, telewizją satelitarną, radiem, telefonem i internetem oraz dwoma domkami campingowymi mieszczącymi 16 osób.

Udogodnienia

Dodatkowo klientom oferujemy: klimatyzowane pomieszczenia, parking, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, latem możliwość spędzania czasu w malowniczym plenerze i korzystanie z ogródka letniego.

Wyżywienie

Restauracja Karolinka słynie z wyśmienitej i wyszukananej kuchni, która w asortymencie ma zarówno dania charakterystyczne dla wielu krajów Europy, dania typowo polskie, jak i dania, którymi chlubi się kuchnia Śląska.


Ceny

Ceny od: 150,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Zajazd Karolinka Zajazd Karolinka
Zajazd Karolinka Zajazd Karolinka
Zajazd Karolinka Zajazd Karolinka

www.polhotels.com  www.poltravel.com