Hotel W Starej Kamienicy


ul. 3 Maja 13 62-200 Gniezno

English
version

Zdjęcia  

Mieszczący się w zabytkowej, ponad 100 letniej kamienicy, hotel zaprasza gości do skosztowania wyśmienitej kuchni polskiej i kresowej i do spędzenia przyjemnego pobytu w Gnieźnie. Profesjonalna obsługa i niepowtarzalny klimat sprawi, że pobyt w Hotelu W Starej Kaminiecy bedzie niezapomnianym przeżyciem.
Hotel położony jest w centrum Gniezna, przy jednej z głównych ulicy, i zapewnia łatwy dojazd do wszystkich atrakcji miasta. Blisko stąd od centrum miasta a jednocześnie położenie zapewnia spokój z dala od miejskiego zgiełku.
Bogata oferta gastronomiczna to restauracja na 100 miejsc serwująca dania polskie i kresowe oraz klimatyczny pub z doskonałymi trunkami. Wykwintny sposób podania potraw, elegancka zastawa stołowa i stylowe wnętrze sprawi, że wspaniałe potrawy będą wyśmienicie smakować. Skosztujesz tu takich potraw jak stek z łososia w sosie amaretto, bliny z mięsem w sosie grzybowym czy pierś z kurczaka z mozarellą. Ukoronowaniem obiadu będą wyśmienite desery i lody, oraz aromatyczne kawy i drinki.
Pub Zielony jest miejscem gdzie można mile spędzić wieczór delektując wyśmienite drinki, grając w gry w automatach czy oglądając transmisje sportowe na dużym TV.
Czas wolny można spędzić w pięknym ogrodzie z grillem i placem zabaw dla dzieci. Latem odpoczniesz wśród zieleni, pod parasolem chroniącym przed słońcem, podziwiając malowniczą przyrodę.
Rano goście posilą się pysznym śniadaniem podanym w formie bufetu szwedzkiego.
Hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi. Mali goście nie będą się nudzić mogąc się pobawić na placu zabaw pełnym huśtawek i zjeżdżalni. Mamy mogą skorzystać z łóżeczka, wanienki, krzesełek do karmienia.
Samochód można pozostawić na hotelowym parkingu.
Dla relaksu w hotelu znajduje się sauna. W piątki i soboty odbywa się dyskoteka gdzie będziesz się dobrze bawić.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (11)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 4 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 Hotel W Starej Kamienicy hotel Hotel W Starej Kamienicy hotel
 Hotel W Starej Kamienicy hotel Hotel W Starej Kamienicy hotel
 Hotel W Starej Kamienicy hotel Hotel W Starej Kamienicy hotel
 Hotel W Starej Kamienicy hotel Hotel W Starej Kamienicy hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się w centrum Gniezna, przy jednej z głównych ulic.