Pietrak Adalbertus

Ul. Tumska 7a
78-789 Gniezno
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Lokalizacja

Hotel Adalbertus zlokalizowany jest 50 minut drogi od lotniska Ławica w Poznaniu oraz 5 minut drogi od dworca PKP i PKS. Jego wyjątkowe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Katedry Gnieźnieńskiej łączy niepowtarzalny klimat sakralnych zabytków z wielkopolską gościnnością.

Pokoje

Hotel dysponuje komfortowymi miejscami noclegowymi w pokojach 1- i 2-osobowych oraz apartamentach. Z jego okien rozciąga się wspaniały widok na przepiękną gnieźnieńską Starówkę i Katedrę. Naszych Gości zapraszamy do ogrodu, będącego oazą spokoju i ciszy w samym centrum miasta. Hotel splata unikalny klimat sakralnych zabytków z wielkopolską gościnnością. Pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję satelitarną, internet, telefony i minibary. W hotelu znajduje się restauracja tumska, sala lustrzana, salonik dla VIP-ów, sala konferencyjna, a także parking strzeżony. Hotel jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Udogodnienia

W hotelu znajduje się Restauracja Tumska, sala lustrzana, salonik dla VIP-ów, sala konferencyjna, a także parking strzeżony.

Wyżywienie

Restauracja Tumska jest miejscem, gdzie wszystkie potrawy i dania są przygotowywane na bieżąco i wyłącznie ze świeżych produktów.

Konferencje

Hotel Adalbertus dysponuje nowoczesną salę konferencyjną o różnych możliwościach organizacyjnych. Sala wyposażona jest w łącza internetowe, posiada również klimatyzację oraz pełną obsługę gastronomiczną.


Ceny

Ceny od: 128,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Pietrak Adalbertus Pietrak Adalbertus
Pietrak Adalbertus Pietrak Adalbertus
Pietrak Adalbertus Pietrak Adalbertus

www.polhotels.com  www.poltravel.com