Nest

Ul. Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

     Lokalizacja

Hotel Nest czynny jest od maja 2007 roku. Dogodna lokalizacja, przyjazny klimat oraz oferowane atrakcje zapewniają niezapomniany pobyt.

Zakwaterowanie

Hotel oferuje 12 klimatyzowanych, dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z natryskiem, dostęp do Internetu, telefon i telewizję satelitarną.

Udogodnienia

Dla optymalnego komfortu naszych Gości zapewniamy przestronny parking.
Hotel Nest jest całkowicie dostosowany do przyjęcia niepełnosprawnych Gości.
Kręgielnia jest znakomitym miejscem na zabawę przy odrobinie rywalizacji. Bowling jest doskonałym sposobem spędzenia czasu dla integrujących się grup, osób przebywających na szkoleniu lub konferencji oraz Gości indywidualnych. Jest to miejsce, w którym możecie Państwo wspólnie z przyjaciółmi, pracownikami czy kontrahentami spróbować swoich sił w grze w kręgle smakując trunków serwowanych w lobby barze.

Wyżywienie

Hotel oferuje: restaurację serwującą dania kuchni polskiej i europejskiej oraz lobby bar oferujący bogatą ofertę przekąsek. W okresie wiosenno-letnim zapraszamy naszych Gości doogródka hotelowego na świeżym powietrzu.
W restauracji, mogącej pomieścić 120 osób podejmujemy gości śniadaniami w formie szwedzkiego bufetu. To również doskonałe miejsce na organizację wszelkiego typu imprez okolicznościowych.

Konferencje

Hotel oferuje klimatyzowaną salę konferencyjną będącą w stanie pomieścić ok. 80 osób. W cenę wynajmu sali wliczony jest nowoczesny sprzęt multimedialny: projektor multimedialny, rzutnik na folię, ekran, dostęp do Internetu, tablica flipchart. Sala może być także wykorzystana na organizację przyjęć i bankietów.


Ceny

Ceny od: 160,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Nest Nest
Nest Nest
Nest Nest

www.polhotels.com  www.poltravel.com