Zajazd Zagroda

Miejscowość Konradów 178
48-340 Głuchołazy
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Zajazd "Zagroda" istnieje od ponad 30 lat.
       Znajduje się on w Głuchołazach - na południu Opolszczyzny w paśmie Gór Opawskich, w strefie przygranicznej. Od czeskich Zlatych Hor dziel nas odległość ok. 2,5 km. Położenie w Parku Krajobrazowym jest jednym z największych walorów tego miejsca poza bliskością szlaków turystycznych pieszych i rowerowych, a zimą wyciągów narciarskich (najbliższy w odległości 8 km).

Wystrój wnętrza zajazdu nawiązuje do stylu regionalnego i wzorowany jest na chłopskiej zagrodzie.

Ściany pokryte są drewnem i kamieniem, ozdobione oryginalna ludową twórczością oraz myśliwskimi trofeami.

"Zagroda" otoczona jest rozległym ogrodem, z którego rozpościera się przepiękny widok na Biskupią Kopę - najwyższy szczyt Gór Opawskich oraz panoramę czeskiego Paradziada.

W zajeździe czekają na gości pokoje o wysokim europejskim standardzie oraz restauracja z tradycyjną polską kuchnią. Nad klimatem tego miejsca czuwają ci sami od ponad 10 lat właściciele, którzy często sami podają do stołu i podejmują gości w ciepłej domowej atmosferze.

Ze względu na niewielką ilość pokoi (jedynie 6) położyliśmy duży nacisk na ich wysoki standard i dostosowanie do potrzeb najbardziej wymagających klientów, którzy pragną wypocząć w ciszy i komfortowych warunkach

Wszystkie pokoje wyposażone są w :

          łazienki

         nowe wygodne łóżka i meble

         dostęp do internetu przez Wi Fi

         telewizory z TV SAT

         na życzenie można korzystać z dostępu do internetu w recepcji

        
  Od wiosny do jesieni można odpocząć i zjeść na świeżym powietrzu: na werandzie lub w ogrodzie. Pięknie zagospodarowany, o powierzchni ponad 1 ha terenem jest doskonałym miejscem do organizowania dużych i małych imprez plenerowych z ogniskiem i grillem.


Ceny

Ceny od: 80,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Zajazd Zagroda Zajazd Zagroda

www.polhotels.com  www.poltravel.com