Hotelik Sudety

Al. Jana Pawła II 25
48-340 Głuchołazy
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Hotel dysponuje pokojami hotelowymi o niezwykle wysokim standardzie.

Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, telewizor oraz łazienkę. Dzięki ciepłej kolorystyce, nasze pokoje to przytulne miejsca w których poczujesz się jak u siebie w domu. Łazienka wyposażona jest w kabinę natryskową, umywalkę oraz toaletę.

Znakomity komfort zapewnią Gościom nasze apartamenty hotelowe.

Każdy z nich posiada dwa pokoje, w tym sypialnię. Charakteryzują się one wysokim poziomem estetyki oraz przestrzenności. Perfekcyjnie posłużą Państwu do odpoczynku i sprawią, że poczują się Państwo jak u siebie w domu. Apartamenty wyposażone są rzecz jasna w łazienkę, telewizor, fotele oraz duże, przestrzenne łóżko. W sypialni znajduje się garderoba wraz z lustrem.

Zapraszamy do naszej restauracji hotelowej w której podajemy eleganckie dania
z całego świata.
W szczególności rekomendujemy dania naszej polskiej kuchni. Sala restauracyjna służyć może także podczas organizacji imprez okolicznościowych, bali, bankietów lub konferencji. Znakomita akustyka i elegancki wystrój zapewnia powodzenie w organizacji tego typu imprez.
Nasz Hotel jest znakomicie przystosowany do organizacji szkoleń zarówno jedno-, jak i wielodniowych.

Dla uczestników szkoleń przygotowaliśmy pokoje o niezwykle wysokim komforcie, a dzięki restauracji hotelowej możemy zapewnić pełen zakres wyżywienia. Specjalnie dla potrzeb szkoleniowych przygotowana została specjalna sala, która wyposażona jest w rzutnik, tablicę oraz telewizor wraz z odtwarzaczem DVD. Sala posiada nagłośnienie i mieści do 40 osób.


Ceny

Ceny od: 80,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Hotelik Sudety Hotelik Sudety
Hotelik Sudety Hotelik Sudety
Hotelik Sudety Hotelik Sudety
Hotelik Sudety Hotelik Sudety
Hotelik Sudety Hotelik Sudety

www.polhotels.com  www.poltravel.com