Salve

Ul. Aleja Lipowa 4
48-250 Głogówek
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

Hotel znajduje się w malowniczej okolicy, w małej historycznej miejscowości, bezpośrednio przy lipowej alei, która swym urokiem zachęca do spacerów. Hotel zlokalizowany jest w starej XIX- wiecznej willi, wyremontowanej dla potrzeb hotelu i restauracji z zachowaniem oryginalnego stylu. 

Hotel dysponuje czternastoma pokojami. Pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor i telewizję satelitarną. Oferujemy pokoje jedo- i dwuosobowe, apartamenty oraz studia dwupokojowe (sypialnia i salon) dla 3 osób. Każdy pokój urządzony w ten sposób, by goście mogli w nich spędzić miło i komfortowo swój czas. Na terenie hotelu funkcjonuje bezprzewodowa sieć WLAN, dzięki której goście posiadający notebooki z kartą WLAN mogą bezpłatnie korzystać z internetu. Hotel posiada własny ogrodzony parking z zamykaną bramą.

Restauracja jest czynna codziennie przez cały rok (oprócz pierwszych dni świąt i wigilii) od godz 12.00 do 23.00 (kuchnia do 22.00) w okresie letnim od 10.00-23.00.

W obiekcie znajdują się 3 sale. Największa na 140 osób, mniejsza na 40 osób oraz sala bankietowa na 26 osób. Wszystkie sale znajdują się w jednym kompleksie.

Specjalnością restauracji jest kuchnia śląska, ale serwujemy potrawy także innych regionów oraz dania przyrządzane na specjalne życzenie klienta, również z dowozem do domu.


Ceny

Ceny od: 150,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Salve Salve
Salve Salve
Salve Salve
Salve Salve

www.polhotels.com  www.poltravel.com