Trzy Korony

Miejscowość Rudna Mała 2c
36-060 Głogów Małopolski
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

     Lokalizacja

Hotel Trzy Korony jest znakomitym miejscem do organizacji spotkań biznesowych, niezapomnianych wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, organizowanych indywidualnie według oczekiwań Gości. Miła atmosfera panująca w naszym Hotelu zapewni Państwu relaksujący wypoczynek oraz dobre samopoczucie. Ze względu na lokalizację Hotelu, stanowi on doskonałą bazę noclegową dla osób podróżujących. Hotel Trzy Korony znajduje się zaledwie 10 km od Rzeszowa, na trasie Rzeszów-Radom w pobliżu Głogowa Małopolskiego oraz lotniska Jasionka.

Pokoje

Hotel dysponuje 25 pokojami wraz z łazienkami oraz monitorowanym całodobowo parkingiem. Hotel jest także dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie

Restauracja Trzy Korony jest rajem dla smakoszy. Zapewniamy wszystkim Gościon kulinarną ucztę. Gwarantujemy podróż po znakomitych smakach, które wyróżnia oryginalność i dywersyfikacja, do których aż chce się powracać.
Eleganckie obiady, smakowe kolacje, a może soczyste sałatki i świeże przekąski? Wszystko to przyrządzane przez wyspecjalizowanegow swojej profesji Szefa kuchni.


Ceny

Ceny od: 150,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Trzy Korony Trzy Korony
Trzy Korony Trzy Korony

www.polhotels.com  www.poltravel.com