Usługi Hotelarskie Interferie

Ul. Wojska Polskiego 9
67-200 Głogów
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Interferie Hotel w Głogowie znajduje się w centrum miasta, nieopodal rynku, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu wieży zabytkowego ratusza znajduje się wiele urokliwych kamienic, kawiarni oraz sklepów. Hotel jest znakomitym miejscem pobytu zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grup oraz gości biznesowych. Wynajmujemy także powierzchnie biurowe i usługowe. Posiadamy płatny parking strzeżony. Na terenie hotelu znajduje sie Salon Fryzjerski oraz Salon Kosmetyczny, oferujący liczne zabiegi pielęgnujące i upiększające.

Hotel dysponuje trzema apartamentami, 53 pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi z łazienkami, telewizją satelitarną, radiem, telefonem oraz 119 miejscami noclegowymi w części tzw. delegacyjnej, w pokojach 1- i 2 -osobowych. W tej części hotelu do dyspozycji naszych gości jest kuchnia oraz sala telewizyjna.

Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przeznaczoną dla grup liczących do 20 uczesników. Pomieszczenie to jest doskonałym miejscem do organizacji szkoleń lub spotkań biznesowych. Sala jest w pełni wyposażona, posiada m.in. rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, materiały biurowe, klimatyzację oraz dostęp do Internetu Wi-Fi.

Na spotkania biznesowe, konferencje oraz na specjalne życzenie naszych gości istnieje możliwość oddania do dyspozycji Restauracji Cafe.

 


Ceny

Ceny od: 30,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Usługi Hotelarskie Interferie Usługi Hotelarskie Interferie
Usługi Hotelarskie Interferie Usługi Hotelarskie Interferie
Usługi Hotelarskie Interferie Usługi Hotelarskie Interferie

www.polhotels.com  www.poltravel.com