Neptun Club

Al. Wojska Polskiego 35
11-500 Giżycko
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

     Lokalizacja

Neptun Club znajduje się w Giżycku, na brzegu malowniczego jeziora Kisajno, w Zatoce Tracz, w samym centrum Krainy Wielkich Jezior.

Zakwaterowanie

Neptun Club dysponuje ok. 35 miejscami noclegowymi w obszernych i nowocześnie, indywidualnie urządzonych pokojach 1-, 2- oraz 3-osobowych oraz 2- i 4-osobowych apartamentach. Apartamenty wyposażone są w przestronny salon, kominek, telewizję satelitarną, odtwarzacz DVD, telefon, bezprzewodowy Internet, lodówkę, minibar oraz dużą łazienkę.

Udogodnienia

Tawerna
Restauracja na 80– 100 osób
Port jachtowy na 70-80 łodzi
Płatny parking
Wypożyczalnia sprzętu turystycznego
Pole namiotowe
Camping na przyczepy samochodowe
Miejsce na ognisko

Wyżywienie

Na terenie Ośrodka znajduje się Tawerna i kameralna Restauracja z tarasem z którego rozpościera się przepiękny widok na jezioro Kisajno. Specjalnością restauracji jest kuchnia regionalna.
Każdego ranka podawany jest obfity bufet śniadaniowy. Po smakowitych posiłkach czeka na Państwa w Tawernie szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Wypoczynek

NEPTUN-CLUB to również port jachtowy ze slipem. Marina posiada ok. 70 miejsc cumowniczych, z czego część przeznaczona jest dla stałych rezydentów.

Konferencje

Restauracja oferuje obsługę gastronomiczną konferencji, imprez integracyjnych, spotkań biznesowych oraz usługi dodatkowe np. grill, ognisko itp, a także wesel oraz imprez okolicznościowych i rodzinnych.


Ceny

Ceny od: 180,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Neptun Club Neptun Club
Neptun Club Neptun Club
Neptun Club Neptun Club

www.polhotels.com  www.poltravel.com