Gościniec Jantar

Ul. Warszawska 10
11-500 Giżycko
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

star

Gościniec Jantar znajduje się w stolicy mazurskiej krainy - Giżycku.


Hotel dysponuje 12 pokojami, ponad dwudziestoczterogodzinnym parkingiem (3 pokojami 3-osobowymi, 8 pokojami 2-osobowymi oraz 1 pokojem jednooosobowym).
Niezmierzone akweny wodne oraz masywy leśne, w tym jeden z najdłuższych na kuli ziemskiej szlak wodny połączonych ze sobą jezior mazurskich oraz obfitujące w bogactwo owoców leśnych, takie jak obszary Puszczy Piskiej oraz Puszczy Boreckiej.

Wiele śladów przeszłości regionu, począwszy od pierwotnych mieszkańców tych ziem - Galindów, poprzez obecność na tych ziemiach zakonu krzyżackiego, Prusów aż po mroczne sekrety II wojny światowej, podczas której Mazury otoczone zostały systemem fortyfikacji, zachowanych do czasów obecnych.

Na Mazurach swoje wakacyjne kwatery mieli między innymi Adolf Hitler w Gierłoży, Heinrich Himmler wraz z otoczeniem w Pozedrzu, a w Mamerkach swoją główną kwaterę, dowództwo Wehrmachtu.
Goście znajdą tu także wiele miejsc kultu religijnego przyciągających liczne rzesze wiernych, w tym piękny Kościół w Świętej Lipce. Wiele imprez muzycznych, w tym najbardziej znanych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie koncertów muzyki organowej, festiwalu piosenki żeglarskiej, występów najlepszych zespołów i wokalistów czy sportowych zmagań żeglarzy ściągają do Giżycka chętnych niezapomnianych wrażeń turystów.

Na dolnej kondygnacji hotelu mieści się się niewielka restauracja przygotowana do przyjęcia 60 gości jednocześnie. Specjalnością kuchni są głównie posiłki, skład których podstawę stanowią składniki własne, a ich przepis nawiązuje do potraw regionalnych.

Serwowane śniadania, obiady i kolacje to kultywacja tradycji kuchni staropolskiej.

W restauracji natkniecie się ponadto na bogato zaopatrzony barek w różnego typu wysokogatunkowe alkohole, w tym szeroki asortyment win. Barmanki swoją finezją w przyrządzaniu drinków zrobiły już niejednemu z naszych gości dobrze.


Ceny

Ceny od: 80,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Gościniec Jantar Gościniec Jantar
Gościniec Jantar Gościniec Jantar
Gościniec Jantar Gościniec Jantar

www.polhotels.com  www.poltravel.com