St Bruno


Ul. Św. Brunona 1, 11 - 500 Giżycko

English
version

Zdjęcia  

Mieszczący się na Mazurach, otoczony pięknem przyrody, hotel St Bruno oferuje gościom pobyt w klimatach lat 20 i 30tych. Butikowe wnętrza i atomsfera elegancji sprzyja wypoczynkowi i nabraniu sił. Goście będą tu korzystać z wyrafinowanych zabiegów spa i smakować doskonałej kuchni. Spacery lub jogging wśród przyrody sprawią, że po powrocie poczujesz się jak nowo narodzony.
Goście mogą wybrać się na spacer ulicą św. Brunona biegnącą wzdłuż Kanału Łuczyńskiego. Najpiękniejsze jezior mazurskie są blisko, a w pobliżu znajduje sie nowoczesna marina z jachtami i łodziami.
Hotel mieści się w odrestaurowanym zamku i posiada 21 pokoi, w których zachwano elementy zabytkowej konstrukcji zamku. Korytarz poprowadzono wzdłuż częsciowo odsłoniętych 13-wiecznych fundamentów. Ponadto 46 pokoi i 2 apartamenty znajdują się w nowoczesnym skrzydle hotelu.
Goście mogą wypoczywać i spotykać znajomych w salonach hotelu zapewniających pełen komfort. Recepcja hotelowa pełni funkcję wygodnego lobby z wygodnymi fotelami i biblioteką. Goście mogą też pograć w bilard w sali bilardowej. Pokoje standardowe wyposażone sa w klimatyzację, TV sat, radio i mini bar. Działa tu bezprzewodowy internet. Ponadto można przygotować sobie kawę i herbatę. W wygodnym sejfie można przechować laptopa i kosztowności.
Pokoje studio mieszczące się w części zabytkowej mają wanny z hydromasażem. Pokoje superior mieszczą się w pomieszczeniach z zachowanymi zabytkowymi elementami o bardzo wysokich sufitach. Posiadają też antersole z biblioteczką. Apartamenty posiadają dużą przestrzeń i mają dodatkowy salon, oddzielną sypialnię.
Restauracja hotelowa prowadzona jest przez jednego z najwybitniejszych szefów kuchni. Goście mogą tu posmakować wyrafinowanych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Dania przygotowywane są zgodnie z porami roku. Elegancka sala restauracyjna ma strop na wysokości 9 metrów. Restauracja łączy się z przeszklonym pawilonem ogrodu zimowego gdzie goście mogą zjeść pyszne śniadanie.
Goście mogą połączyć wypoczynek z zabiegami spa, które sprawią że odzyskasz siły i dobre samopoczucie. Spa oferuje program zapobiegający przedwczesnemu starzeniu, poprawiający stan skóry i kondycji fizycznej. Indywidualnie dobrane zabiegi relaksujące i kosmetyczne, które poprawią ci wygląd i samopoczucie. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i kosmetyków.


Ceny

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (22)

Anulacja bezkosztowa
Anulacja bezkosztowa może zostać dokonana do 3 dni przed przyjazdem do hotelu.
Anulacja dokonana później lub nie dojazd do hotelu wymaga opłaty za pierwszą noc.


 St Bruno hotel St Bruno hotel
 St Bruno hotel St Bruno hotel
 St Bruno hotel St Bruno hotel
 St Bruno hotel St Bruno hotel

Lokalizacja


Hotel znajduje się w centrum Giżycka.