Sea Towers

Ul. Hryniewickiego 6
81-340 Gdynia
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Komfortowe apartamenty mieszkalne znajdują się w centrum Gdyni i charakteryzują się interesującym stylem, architektura oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, co stwarza idealne warunki do mieszkania i spędzania czasu wolnego. Zaletą Apartamentów Sea Towers jest ich perfekcyjna lokalizacja.
Apartamenty znajdują się kilkanaście metrów od brzegu Zatoki Gdańskiej oraz 200 metrów od najbliższej plaży. Odprężający szum fal, delikatny powiew morskiej bryzy oraz wiele lokalnych atrakcji to jedynie niektóre zalety tego miejsca.

Udogodnienia

Sea Towers dysponuje kompleksem rekreacyjno-rozrywkowym o powierzchni 1500m2 posiadającym dwa zadaszone baseny, szklaną kopułę, jacuzzi, sauny i solarium, salony pielęgnacji i odnowy biologicznej, a także strefę aktywnego wypoczynku z bogato wyposażoną siłownią, salą do squasha, salami do aerobiku i fitness oraz barem, restauracją i ogrodem zimowym. Recepcja typu hotelowego w reprezentacyjnym holu wejściowym oraz liczne usługi dostępne są przez całą dobę. Sea Towers oferuje usługi typowe dla hoteli, takie jak sprzątanie apartamentów, możliwość korzystania z serwisu pralniczego czy telefoniczne budzenie. Dzieci będzie można bez obaw o ich bezpieczeństwo pozostawić pod opieką wykwalifikowanych wychowawców.


Ceny

Ceny od: 999,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Sea Towers Sea Towers
Sea Towers Sea Towers
Sea Towers Sea Towers
Sea Towers Sea Towers
Sea Towers Sea Towers

www.polhotels.com  www.poltravel.com