Blick

Ul. Jana z Kolna 6
81-351 Gdynia
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

starstarstar

 

Lokalizacja

Hotel Blick*** położony jest w centrum Gdyni, w pobliżu wszystkich ważnych instytucji, teatru, plaży i głównych rozrywek. Hotel oddalony jest około 700 metrów od Dworca Głównego PKP i PKS w Gdyni, oraz około 15 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie.

Zakwaterowanie

Hotel Blick dysponuje 47 elegancko i wygodnie urządzonymi pokojami (w tym 4 apartamenty). Pokoje wyposażone są w nowoczesne meble, łazienki z wc, TV kablową, telefon i przewodowy dostęp di Internetu.

Udogodnienia

Dla gości dostępne są również siłownia i gabinet masażu oraz parking i garaż podziemny.

Wyżywienie

Hotel Blick posiada elegancką restaurację na 80 miejsc, która specjalizuje się w daniach kuchni tradycyjnej.

Hotelowy Drink Bar to miejsce odpowiednie na spotkania przy drinku lub kawie. W Drink Barze zainstalowany jest duży telewizor plazmowy, który umożliwia oglądanie wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Konferencje

Do dyspozycji organizatorów zjazdów, konferencji i imprez hotel oddaje 2 sale konferencyjne: większą mieszczącą do 110 osób i kameralny business room, mieszczący do 20 osób. Sale są klimatyzowane, dobrze oświetlone i wyposażone między innymi w rzutnik multimedialny, ekran, telewizor, flipchart, mikrofon bezprzewodowy. Hotel organizuje też współpracę z organizatorami dodatkowych rozrywek poza hotelem.


Ceny

Ceny od: 200,00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Blick Blick
Blick Blick
Blick Blick

www.polhotels.com  www.poltravel.com