Villa Palladium

Ul. Czyżewskiego 20
80-336 Gdańsk
Polska
e-mail:info@polhotels.com

Guests reviews

Unrated
Read all reviews

Best Price Guarantee

English
version

logo

Lokalizacja

Hotel znajduje się w zielonej, cichej części miasta, 2 km od sopockiego molo i 400 metrów od oliwskiej Katedry. Odległość od gdańskiej Starówki wynosi 7 km. Spacer do ZOO zajmuje ok. 10 minut.

Pokoje

Hotel dysponuje 16 pokojami: czterema dwuosobowymi z możliwością dostawki, dziesięcioma dwuosobowymi oraz dwoma jednoosobowymi. Wszystkie wyposażone są w luksusowo wykończone łazienki z kabiną natryskową i suszarką do włosów, telewizor, telefon, lodówkę oraz bezpłatny Internet przewodowy i bezprzewodowy.

Udogodnienia

Hotel wykończony jest surowym kamieniem, a pełne zieleni otoczenie zachęca do spędzania czasu w ogrodzie. W Villi znajduje się również ogólnodostępny salon recepcyjno – wypoczynkowy.

Wyżywienie

Kawiarnia Rozalia i Lobby Bar zapraszają na różnego rodzaju napoje oraz desery. W restauracji organizowane są imprezy firmowe i rodzinne przyjęcia okolicznościowe. Do dyspozycji gości pozostaje sala restauracyjna na 50 osób oraz dwie sale bankietowe - łącznie na 200 osób.

Konferencje

Hotel posiada dwie przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne do organizacji konferencji, szkoleń, pokazów oraz spotkań biznesowych. Wyposażenie obejmuje ekran, rzutnik multimedialny, flipchart, telewizor plazmowy, DVD oraz dostęp do przewodowego i bezprzewodowego Internetu. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych lub obiadowych.


Ceny

Ceny od: 48,33 EUR

Kliknij aby zobaczyć dokładne ceny
book now


Zdjęcia

Villa Palladium Villa Palladium
Villa Palladium Villa Palladium
Villa Palladium Villa Palladium

www.polhotels.com  www.poltravel.com